האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הושעו מהלימודים בגלל מייל מבזה

14 סטודנטים מאוקספורד הושעו מהלימודים לאחר שמייל בו דרגו את תלמידות השנה הראשונה הופץ ברחבי הקמפוס

דפנה גוטפריד | 08-03-2010 12:17:00

הנה ניצחון קטן ליום האישה הבינלאומי, אמנם זה לא שיפור משמעותי בתנאי התעסוקה והשכר, אבל גם זה משהו. 14 סטודנטים מקולג' הרטפורד באוקספורד, הנמצאים לפני סיום הלימודים, הושעו מהלימודים בעקבות טענות כי הם הפיצו בקמפוס אי-מייל סקסיסטי, בו הם מדרגים את הסטודנטיות הצעירות לפי פרמטרים שונים.

הסטודנטים, המשתייכים לאחווה הידועה לשמצה "הפינגווינים השותים", מואשמים בכך שהכינו רשימה בה העניקו חוות דעת והערכות לנשים שסומנו כדייטים פוטנציאליים. על פי הדיווחים הרשימה כללה שמות של סטודנטיות בשנה הראשונה שסומנו כפרטנריות מיניות אידיאליות לחברי האחווה. המייל הופץ ברחבי הקמפוס בן לילה על ידי מלשין אלמוני.

מלבד היותו מבזה את הסטודנטיות הצעירות שרק החלו את לימודיהם בקולג', המייל חושף גם את הרגליהם הקלוקלים של חברי האחווה, כמו טקס החניכה שלהם במהלכו רצים הסטודנטים עירומים במגרשי הספורט, כשהם משוחים בשומן אווזים ואוכלים דיונונים חיים.

דובר האוניברסיטה מסר כי ההאשמות נבדקות במלוא הרצינות וחקירה בנושא נפתחה. "הסטודנטים הושעו מהלימודים באופן זמני כחלק מהליכים אלו אך אין פירוש הדבר כי זה יהיה העונש על המעשה או שפיטתם על מעשיהם בשלב הזה", אמר. "זה חלק מהתהליך בו הנושא נחקר. אנחנו עדין מנסים לרדת לשורש הדברים".

על פי הדיווחים חלק מהסטודנטים שהושעו נמצאים בשנה האחרונה ללימודיהם, עובדה שלא מנעה מהאוניברסיטה לנקוט ביד קשה עמם.

חברי אחוות הפינגווין ידועים בהתנהגותם הבעייתית. האחווה המפוקפקת הוקמה לפני כשנה ולפי עיתון הסטודנטים כבר מרגעיה הראשונים גררה תחושות לא נעימות ברחבי הקמפוס.

סטיות של פינגוונים? (אילוסטרציה - ShutterStock)
סטיות של פינגוונים? (אילוסטרציה - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי