האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ד''ר חיים יבין

המגיש המיתולוגי של מהדורת החדשות "מבט" יקבל תואר דוקטור של כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. "תרם תרומה נכבדה להתפתחות תחום התקשורת בישראל", נכתב בנימוקי השופטים

הדר גילת | 25-10-2009 16:46:00

מר טלוויזיה, חיים יבין, יקבל בחודש הבא תואר דוקטור של כבוד מטעם אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

"התואר יוענק ליבין לאות הוקרה על היותו איש תקשורת פורה שבעשייה מרשימה בתחום העיתונות והטלוויזיה תרם תרומה נכבדה להתפתחות תחום התקשורת בישראל", נכתב בנימוקי האוניברסיטה, אשר שיבחו אותו על "דיווח אמין מחד וגילוי יצירתיות תקשורתית מאידך ואשר את מורשת זו הנחיל גם לדור הבא".

עוד נכתב בנימוקי השופטים כי התואר מוענק "לאות כבוד למי שסרטיו וסדרות התעודה החשובות שלו האירו בכישרון ובאומץ רבדים וניגודים בחברה הישראלית וחדרו ללב הקהל הרחב כחץ מושחז; לאחד ממקימי הטלוויזיה הישראלית, שליווה אותה מצעדיה הראשונים ועד שנות האלפיים ובאמתחתו שלל פרסים חשובים, לרבות פרס ישראל".

יבין, בן ה-77 שקיבל בשנת 1997 את פרס ישראל לתקשורת, היה ממייסדי הטלוויזיה בישראל והוא זכור בעיקר כמגישה המיתולוגי של מהדורת החדשות "מבט", אותה גם ערך. בנוסף לכך הוא כיהן כמנהל הטלוויזיה הישראלית, כבמאי וכמפיק. בשנים האחרונות ביים יבין סדרות תיעודיות שעסקו בשסעים שונים בחברה הישראלית, ביניהן "ארץ המתנחלים" ו"תעודה כחולה".

לצד יבין יקבלו, ב-23 לנובמבר, תואר דוקטור של כבוד גם פרופ' חנוך גוטפרוינד, לשעבר נשיא ורקטור האוניברסיטה העברית בירושלים, איש העסקים רון לאודר, כלת פרס ישראל פרופ' אליס שלוי, והכוריאוגרפית רנה שיינפלד.

"דיווח אמין וגילוי יצירתיות תקשורתית". יבין (צ' - יחצ)
"דיווח אמין וגילוי יצירתיות תקשורתית". יבין (צ' - יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי