האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בוגרי אוניברסיטת ת''א לפסטיבל טורונטו

פסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו יקרין 11 סרטי סטודנטים של בוגרי אוניברסיטת ת"א

הדר גילת | 24-08-2009 17:01:00

לא פחות מ- 11 סרטים קצרים של החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב יוקרנו בחודש הבא בפסטיבל הקולנוע היוקרתי של טורונטו. הסרטים יוקרנו בקטגוריית city to city, שתוקדש כולה לתל אביב.

סרטי הבוגרים שיוקרנו בפסטיבל יהיו "אקונומיקה" של אלון בנארי, "שאלות של פועל מת" של איה סומך, "בלומפילד או זיכרון ילדות" של ערן ברק, "צרצרים" של מתן גוגנהיים, "ביתה של המשוררת" ו"עיניים פקוחות" שביימו על ידי חיים טבקמן, "ויצמן 10" של פיני טבגר, "קילר בייב" של עודד רסקין, "מכונות כביסה, מכונות תפירה" של שירה כרמי, "מהעיר ליער" של אליאב ברמן ו"יפאוויה" של דן דויטש.

פסטיבל טורונטו קיים מזה 34 שנים, ונחשב לאחד הפסטיבלים היוקרתיים. השנה יתקיים האירוע בין התאריכים ה- 10 לספטמבר עד ה- 19 לספטמבר.

בפסטיבל הקרוב צפויים להיות מוקרנים סרטו החדש של ריקי ג'רוויס ("המשרד") "The invention of lying" וכן הקרנת בכורה של הסרט "The fantastical ondine" עם קולין פארל.

בנוסף לסרטי הבוגרים מאוניברסיטת ת"א יוקרנו סרטים ישראלים נוספים, בהם: "עג'מי" של ירון שני וסכנדר קובטי, "קירות" של דני לרנר, "חמש שעות מפריז" של ליאוניד פרודובסקי, " הבועה" של איתן פוקס וגל אוחובסקי ועוד.

יקרין את סרטו בפסטיבל. טבגר (צ' - יחצ, יוסי צבקר)
יקרין את סרטו בפסטיבל. טבגר (צ' - יחצ, יוסי צבקר)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי