האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

פלייבוי מציג: ללמוד בכיף

נראה לכם דבילי לבחור איפה ללמוד רק על פי רמה אקדמית? מגזין פלייבוי מציע מדדים שונים לגמרי וחושף את מצעד האוניברסיטאות הנחשקות ביותר בארה"ב

יעל ללום | 23-04-2009 14:06:00

אוניברסיטת מיאמי – זה המקום שבו תרצו לבלות את שנות התואר שלכם, טוענים במגזין פלייבוי. מיאמי זכתה במקום הראשון במצעד האוניברסיטאות ה"מסיבתיות" ביותר בארה"ב, מצעד שקיים מזה 20 שנה, אך השנה הופך לראשונה למסורת שנתית רשמית.

המצעד התבסס על חמישה קריטריונים שביחד הכתירו את "האוניברסיטה שהכי כיף בה": חיי קמפוס, ספורט, סקס, שכל ו'ביקיני', קריטריון שכולל מזג אוויר, יחס בנים-בנות ואת נבחרות המעודדות. מה שכל קשור לעניין? "זה קריטריון חשוב", אומר רוקי רקוביץ', משנה לעורך בפלייבוי. "כי אחרי הכל אנשים הולכים ללמוד באוניברסיטה בשביל סיבה".

מרכיב חסר הוא חיי הלילה הפרינג'יים שבקמפוס, שלא זכו להתייחסות במצעד בגלל הקושי לכמת ולמפות אותו. "קשה להחליט אם מסיבת בירה באריזונה היא טובה יותר מסיבוב בארים בוויסקונסין", מסביר רקוביץ'.

כאמור, אוניברסיטת מיאמי כבשה את המקום הראשון, ואחריה הגיעו אוניברסיטת אוסטין בטקסס, סן דייגו סטייט, אוניברסיטת פלורידה ואוניברסיטת אריזונה. ההפתעה היחידה הייתה אוניברסיטת וויסקונסין שהצליחה להגיע למקום השישי למרות שהיא מאופיינת במזג אוויר קריר, ולפיכך בפחות מחשופים וקוביות.

סקס, סמים ומבוא לסטטיסטיקה  (צ'- ShutterStock)
סקס, סמים ומבוא לסטטיסטיקה (צ'- ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי