האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מתלבשים להצלחה

בעקבות המשבר הכלכלי יש הרבה יותר מתמודדים על כל משרה. בסינגפור יודעים כיצד לקדם את הסטודנטים במאבק על הג'וב הנכסף: קורס בכללי לבוש

יעל ללום | 02-02-2009 16:19:00

בסינגפור לוקחים ברצינות את המראה החיצוני, ומשלבים בקורסי החובה של הסטודנטים גם תכנים בנושאי קוד לבוש. אחת המדריכות בקורס מסבירה: "לפני שהמעסיקים רואים את קורות החיים שלך, הם רואים איך אתה נראה. אם הם אוהבים את זה, הם פתוחים יותר בפני מה שיש לך להגיד".

בבתי ספר רבים בסינגפור מוזמנים לעיתים תכופות נציגים מחברות טיפוח ואופנה כדי שיוכלו להמליץ לסטודנטים על המוצרים שמתאימים להם. בנוסף, בשלושת האוניברסיטאות הגדולות בסינגפור קיימות מחלקות השאלה של בגדים ונעליים כדי שהסטודנטים יוכלו להשתמש בהם לאירועים חשובים.

אחד הסטודנטים למנהל עסקים בוגרי הקורס, ג'רמיה טיי, סיפר לאתר 'אסיה-וואן' שהוא התקבל לעבודתו החדשה הודות לתדרוך שקיבל באוניברסיטה הלאומית של סינגפור לגבי סוג הלבוש הכדאי לראיון עבודה. "רושם ראשוני הוא מאוד חשוב ואני מרגיש הרבה יותר בטוח בעצמי להיכנס לריאיון לבוש יפה, כי אני מרגיש כמו אחד מהמראיינים", אומר טיי.

סטודנטים שמעונינים בכך, יכולים להוסיף לקורות החיים שלהם גם תמונה מושקעת, ולשם כך האוניברסיטה מספקת תופר שמודד את מידותיהם פעמיים בשנה, ושירותי איפור וצילום מקצועיים.

הצלחה לא בהכרח נראית כמו טוקסידו משוכפל, טוענים המדריכים בקורס הסינגפורי. לטענתם, אפשר לשמור על לוק מקורי ומעניין, אבל לפני ששוברים את החוקים יש להיות בקיאים בהם, ובכך לא להפוך לקורבנות אופנה.

סופר את הדולרים (צ' - ShutterStock)
סופר את הדולרים (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי