072-3300504

תחזית לחודש ינואר

בני מזל קשת עסוקים בענייני כספים ולפנויים בני מזל בתולה צפוי חודש רומנטי ומרגש. אז איך יראה החודש שלכם? הכל בתחזית

אביה בנימין | 01-01-2009 14:43:00

גדי 22/12-20/1
לימודים - סטודנטים, הראש שלכם עובד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים.

הרשמה ללימודים - מומלץ להירשם עד ה- 6.1 או לחכות לחודש הבא.

אהבה - הירח המלא ב- 11.1 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם וברומנטיקה. חוץ מזה אתם חסרי מנוחה וטעונים באנרגיה עודפת - השקיעו בספורט והיזהרו בנהיגה.

דלי 21/1-18/2
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה – אינה מוטלת בספק.

אתם נמצאים כרגע בתקופה די מוזרה - מצד אחד, אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה וצורך לעשות משהו עם עצמכם. מצד שני, עד ה- 20.1 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת.

בריאות - הירח המלא ב- 11.1 עלול להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות.

בסוף החודש - אין עליכם. אתם תחזרו לככב בגדול.

דגים 19/2 - 20/3
חברים - חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך.

לימודים – סטודנטים, הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה במיוחד עד ה- 20.1. גם הירח המלא ב- 11.1 עשוי להשפיע לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

אהבה - לפנויים, שם המשחק בימים אלה – האהבה ואתם השחקנים הראשיים, אז שחקו אותה. כדאי גם לאפשר לחברים למצוא לכם את החצי השני.

טלה 21/3 - 20/4
עבודה - עד ה- 20.1 צפוי לכם עומס רב בעבודה. אם תשקיעו – תזכו להערכה על השקעתכם. אמנם "העבודה היא חיינו" והחודש יש לכם יכולת מעולה להתקדם בעבודה, אבל הלימודים עבורכם צריכים להיות במקום הראשון. אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם.

הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם. בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.

אהבה - יש מצב לאהבה, אבל היא צריכה להיות סודית בינתיים.

שור 21/4 - 20/5
לימודים - זו תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם אפילו מעבר לנדרש.

למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה גם בלימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה. הירח המלא ב 11.1 יכול גם הוא להשפיע לטובה על הלימודים שלכם.

הרשמה ללימודים - מומלץ להירשם עד ה- 6.1 או לחכות לחודש הבא.

עבודה - מה- 20.1 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

תאומים 21/5 - 21/6
צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך.

אהבה - אמנם לא יהיה לכם רגע דל בחיי האהבה, אבל רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.

כסף - הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

לימודים -מה-20.1 צפויה לכם הצלחה בלימודים ויש מצב לגיחה לחו"ל.

סרטן 22/6 - 22/7
עיסוקים רבים דוחקים הצידה את הלימודים בימים אלה לרבות זוגיות ואהבה. גם הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. זו תקופה מאוד משמעותית.

לימודים - סטודנטים, הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. ההצלחה בלימודים אינה מוטלת בספק, גם אם לא הכל קורה כפי שתכננתם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות.

כספים - מה- 20.1 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. כדאי לכם להתייעץ עם מביני דבר.

אהבה - לפנויים, עד ה- 19.1 קופידון בעדכם. צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל זה הזמן שלכם.

אריה 23/7 - 22/8
יש עליכם עומס רב, שפע של עבודה שחורה והמון מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל על הצד הטוב ביותר.

בריאות - הירח המלא ב- 11.1 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס. השלימו מידי פעם שעות שינה והיו ערניים למתרחש בגופכם. אם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק.

אהבה - מה- 20.1 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ובמקביל גם שיפור בבריאותכם. זו השנה שלכם מבחינת זוגיות משמעותית.

בתולה 23/8 - 22/9
לימודים - נראה שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעזרו לכם בלימודים גם אם תאפשרו לעצמכם להשקיע בבילויים ותחביבים.

עבודה - מה- 20.1 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

אהבה - לפנויים, צפוי לכם חודש רומנטי ומרגש. אהבה חדשה עשויה לטרוף את כל הקלפים. הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי.

הרשמה ללימודים - מומלץ להירשם עד ה- 6.1 או לחכות לחודש הבא.

מאזניים 23/9 - 23/10
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה בימים אלה. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול.

הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אבל גם על הסטאטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

מה- 20.1 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים.

עקרב 24/10 - 21/11
לימודים - זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית לפחות עד ה- 19.1. אם תתארגנו ביעילות ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה.

צפויה בביתכם פעילות רבה מה- 20.1, אבל אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים. בנוסף, הירח המלא ב- 11.1 ישפיע על הלימודים שלכם וגם על נסיעות לחו"ל.

כסף - מבחינה כלכלית החיים נעשו קצת יותר נוחים, אבל כמו שאתם יודעים - כסף זה לא הכל בחיים. במקביל, עדיין יש לכם הוצאות רבות מידי לטעמכם ואתם מתקשים לשלוט בהן.

קשת 22/11 - 21/12
כסף - הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים.

הירח המלא ב- 11.1 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי, ויתכן מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט". למרות שצפויה לכם שנה כלכלית נוחה, אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות.

לימודים - היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

אהבה - כבר בימים אלה קורים דברים מעניינים.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד