072-3300504

ההחלפה

דרמה מטלטלת בבימויו של קלינט איסטווד ובכיכובה של אנג'לינה ג'ולי, מביאה את סיפורה האמיתי הלא יאמן של כריסטין קולינס, אם שבנה נעדר, במאבקה במשטרת אל איי המושחתת בשנות ה- 20.

26-11-2008 18:21:00

על הסרט
לינט איסטווד ("מיליון דולר בייבי", "בלתי נסלח") מביים את אנג'לינה ג'ולי ("שומר המדינה", "בכוח הלב") וג'ון מלקוביץ' ("ביוולף", "לקרוא ולשרוף") בדרמה מרגשת ונועזת המבוססת על מקרה אמיתי, ששינה את פניה של העיר לוס אנג'לס. "ההחלפה" מספר את סיפורה של אישה חזקה ועקשנית שסירבה להיכנע והביאה להפלתה של מחלקת המשטרה המושחתת בעיר, במהלך שהוביל לעידן חדש של כבוד ושוויון זכויות.

לוס אנג'לס, מרץ 1928: בבוקר שמש יפה של יום שבת ברובע הפועלים בפאתי העיר, האם החד-הורית כריסטין קולינס (אנג'לינה ג'ולי) נפרדת לשלום מבנה בן התשע וולטר, ויוצאת ליום העבודה שלה כמרכזנית. אך כשהיא חוזרת לביתה הצנוע, היא נתקלת בסיוט הנורא ביותר של כל הורה: בנה נעלם.

מיד החל מסע חיפושים ארוך ומתיש, אך וולטר נעלם ללא עקבות... לאחר כחמישה חודשים, נמצא ילד – הטוען שהוא בנה – והוא מוחזר לאם על ידי המשטרה, שרוצה כל כך לקטוף את פירות יחסי הציבור הטובים של מעמד החזרת הבן האובד לאמו.
כשהיא מסוחררת מהמולת השוטרים, העיתונאים, הצלמים ורגשותיה הסוערים ממילא, כריסטין משתכנעת לקחת את הילד הביתה. אך עמוק בפנים, היא יודעת שזה לא וולטר.

כשהיא לוחצת על מוסדות החוק להמשיך לחפש אחר בנה האמיתי, היא לומדת שבלוס אנג'לס בעידן האיסור על אלכוהול, נשים אינן יכולות לקרוא תגר על המערכת המשפטית ולצאת מזה בשלום. לאחר שהוגדרה כהוזה ולא שפויה, היא מוצאת בן ברית בדמותו של הכומר האקטיביסט גוסטב בריגלב (ג'ון מלקוביץ'), הנרתם לעזרתה במאבק מול המוסדות ומציאת בנה הנעדר.

כעת היא עומדת בפני המשטרה המושחתת המערערת על שפיותה ומול הדעה הציבורית הסקפטית, ועליה למצוא תשובות בכל מחיר. במהלך חיפושיה, היא הופכת לדמות גיבורה ונערצת עבור הנדכאים האחרים על ידי משטרת לוס אנג'לס המושחתת. מסע החיפושים שלה לא יסתיים עד שתמצא את בנה... אלא אם כן אלו שממונים לשמור ולהגן עלינו ישתיקו אותה לצמיתות.

שחקנים
אנג'לינה ג'ולי (כריסטינה קולינס)
ג'ון מלקוביץ' (הכומר גוסטב בריגלב)
ג'פרי דונובן (מפקד המשטרה ג'יי.ג'יי ג'ונס)
ג'ופרי פירסון (עורך הדין ס.ס. האן)

יוצרים
קלינט איסטווד (בימוי / הפקה / מוזיקה)
מייקל סטרצ'ינסקי (תסריט)
בריאן גרייזר, רון הווארד (הפקה)
טום שטרן (צילום)

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד