האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המנון להצלחה

פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי שהתקיים בתל אביב הגיע לסיומו, וכעת יש זמן לראות מי הם הזוכים המאושרים. "המנון" של אלעד קידן נמצא גם כאן

הדר גילת | 10-06-2008 08:30:00

פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי שהתקיים בתל אביב הסתיים, וכעת ניתן להתפנות לרשימת הזוכים ולראות מי הביא כבוד.

בתחרות הבינלאומית, בקטגוריית הסרט העלילתי, זכה הסרט הפיני "שאיפות גבוהות" (High Hopes). את פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר לקח הסרט הצרפתי "בשיפוצים" (Under Construction).

מקומה של ישראל לא נפקד מהתחרות הבינלאומית ובסרט האנימציה הטוב ביותר זכה "בטון", סרטם של אריאל בלינקו ומיכאל פאוסט מבצלאל.

בנוסף לתחרות הבינלאומית, התקיימה בפסטיבל תחרות יצירה ישראלית מקורית. 28 סרטים הוצגו במסגרת זו, כשאת המקום הראשון קטף "המנון" של אלעד קידן, שלפני כשבועיים זכה גם בתחרות סרטי הסטודנטים "סינפונדסיון" שנערכה בפסטיבל קאן.

בפרס הבמאי המבטיח בתחרות הישראלית זכה ליאור קיפוד ממכללת ספיר על סרטו "טרמפ", ואילו את פרס האנימציה לקח יונתן פסטרנק מבצלאל עם "Live Life". "מותה של שולה" של אסף קורמן, מבית הספר מנשר, זכה בפרס מיוחד.

את המקום הראשון בקטגוריית חביב הקהל חלקו שניים - "ואהבת" של חיים אלבוים מבית הספר מעלה ו"זוהר" של יסמין נובק מהחוג לקולנוע באוניברסיטת תל-אביב.

בפסטיבל התחרו השנה כ- 140 סרטי סטודנטים מרחבי העולם. במהלך הפסטיבל נערכו סדנאות אמן, כנסים, הרצאות ומפגשים עם יוצרים נחשבים, בהם הבמאית והשחקנית שרה פולי, הבמאי חוליו מדם והבמאי ג'ון סיילס.

אוסף פרסים. כרזת הסרט "המנון"
אוסף פרסים. כרזת הסרט "המנון"
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים