072-3300504

חדש, חדיש ומאושר

תואר שני בתולדות האומנות ואוצרות ייפתח באונ' בן גוריון, החוג להנדסה פרמצבטית כבר נפתח במכללה האקדמית להנדסה ירושלים ובאונ' הפתוחה יש 1,200 מאושרים שנמצאים אחרי תואר

הדר גילת | 15-05-2008 13:00:00

אלו שיתחילו: אוניברסיטת בן גוריון פותחת החל משנת הלימודים הבאה (תשס"ט) תואר שני בתולדות האמנות, משולבת עם מגמה ייחודית לאוצרות.

התכנית ל- MA בתולדות האמנות ותרבות חזותית, מציעה שתי מגמות: עיונית ואוצרות, להן שלושה מסלולי לימוד: מסלול עיוני עם עבודת גמר, מסלול עיוני ללא עבודת גמר ומגמת אוצרות עם עבודת גמר. התכנית מיועדת להכשרת חוקרים ומורים בתחומי האמנות העיוניים השונים, וכן אנשי מחקר ומעש בתחום אוצרות האמנות.

"מגמה זו של לימודי אוצרות במסגרת לימודי ה- MA היא היחידה שקיימת כיום באוניברסיטאות בארץ. אנו רואים את לימודי האוצרות, עם הדגשים המיוחדים שלהם, כחלק אינטגראלי של מכלול הלימודים העיוניים", אומר ראש המחלקה לאמנות, פרופ' חיים פינקלשטיין.

אלו שהתחילו
חוג חדש שכבר נפתח הוא הנדסה פרמצבטית, במכללה האקדמית להנדסה ירושלים. החוג יזכה את המסיימים בתואר אקדמי בוגר במדעים בהנדסה פרמצבטית - מהנדס תרופות B.Sc. in Pharmaceutical Engineering .

במסגרת החוג יוכשרו הסטודנטים לעסוק בפיתוח וייצור של תרופות. המטרה היא שבעתיד הסטודנטים ישתלבו בתעשיית התרופות, בתעשייה הביו-רפואית עתירת הידע והטכנולוגיה, או במחקר יישומי לתארים מתקדמים באוניברסיטאות.

אלו שסיימו
ויש גם את מעוררי הקנאה שכבר סיימו את התואר. בשבוע הבא האוניברסיטה הפתוחה תעניק תארים ל- 1,200 בוגרי האוניברסיטה, מתוכם כ- 175 מוסמכי תואר שני.

בטקס הראשון, שיתקיים ב- 20 במאי, ישתתף שר המדע, התרבות והספורט, ראלב מג'אדלה. ואילו בטקס השני, ב- 21 במאי, יכבד בנוכחותו נגיד בנק ישראל, פרופ' סטנלי פישר.

במהלך הטקסים יוענקו תוארי עמית כבוד לפרופ' ברנדה גורלי, סגן נגיד האוניברסיטה הפתוחה בבריטניה ולד"ר יוסי ורדי על פועלו בישראל ובעולם לפיתוח ולקידום הטכנולוגיה, התעשייה והמסחר בישראל, בהם חלקו במימון חברת "מירביליס" שהצלחתה הולידה גל של חברות הזנק.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד