האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כנס הצלה

תנועה של אנשי עסקים המתעתדים לשפר את רמת החינוך בישראל, תערוך מחר מפגש חברים רב משתתפים שיכלול כמה מבכירי המשק הישראלי

רוי רגב | 09-03-2008 13:44:00

יש הטוענים כי משבר החינוך הוא הגורם המשפיע ביותר על חלק מהבעיות הקשות של החברה הישראלית כיום. חבורת אנשי עסקים מוכרים, החליטו כי הם לוקחים את העניינים לידיים והקימו לאחרונה את "התנועה לקידום החינוך בישראל". אנשי העסקים מספרים כי מדובר בתנועה אזרחית למהדרים ללא מניעים פוליטיים.

מחר מקיימת התנועה מפגש ראשון של כל החברים בתנועה, בבית דני בת"א. לכנס צפויים להגיע כמאה אנשי עסקים שיקבלו אינפורמציה מסודרת על מצב החינוך בישראל ועל הדרכים שמצאו מקימי התנועה לשפרו באופן מהותי. התוכנית כוללת רפורמה של החינוך בבתי-הספר היסודיים, התיכוניים וכן במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל.

בין יזמי התנועה, גם אנשי העסקים: דב לאוטמן, מייסד חברת דלתא; שלמה דברת, יו"ר ECI; אבי נאור, אמדוקס; ואנשי העסקים - אליעזר יערי ואהוד אור.

הכנס שיחל מחר בשעה חמש וחצי בערב, יעלה לדיון את הצעדים האופרטיביים אותם מתכוונים לנקוט בתנועה בתחום החינוך הישראלי. התוכנית גובשה על ידי יזמי התנועה במשך שמונת החודשים האחרונים ובכנס, שמיועד לחברי התנועה בלבד, יחשפו מובילי התנועה את התוכנית הלכה למעשה. יוזמי הכנס מדווחים כי התוכנית תצא לפועל רק לאחר שכל חברי התנועה ידונו ויסכימו על התכנים שהיא כוללת.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי