האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

החזירו לסטודנטים

בעקבות בקשת אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א, החליטו בוועד ראשי הסגל הבכיר להעניק 50 אלף שקלים לצורך תגבור הקורסים של האגודה

רוי רגב | 28-02-2008 18:42:00

ועד הסגל הבכיר של אוניברסיטת ת"א החליט בישיבה מיוחדת שקיים אמש לאשר מתן סכום של 50 אלך שקל לאגודת הסטודנטים. הסכום יועבר לאגודה לצורך סיוע במערך הקורסים שמעניקה האגודה לסטודנטים התל אביביים. הסכום הועבר לאגודה לאחר שזו פנתה בבקשה לוועד הסגל הבכיר בנושא בעקבות הצורך בתגבור הקורסים כתוצאה מהשביתה הממושכת.

האגודה מצידה מבטיחה לתגבר את הקורסים בכל הפקולטות ולהכפיל את מספר המרתונים בעקבות השביתה וסמסטר ההשלמה המקוצר. עוד מוסרת האגודה, כי הכסף שיועבר על ידי הועד יביא להפחתה משמעותית של מחירי ההרשמה לקורסים, להוספת קורסים נוספים ולשיפור השירות.

"לאורך כל השביתה תמכה אגודת הסטודנטים במרצים וראתה את מאבקם כחלק ממאבק כולל על עתיד מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל. עזרת הסגל הבכיר כעת, תסייע רבות לסטודנטים בקמפוס", מספר גילי גולדנברג, יו"ר אגודת הסטודנטים.

בן ציון מוניץ, יו"ר ארגון הסגל הבכיר באוניברסיטת ת"א, אמר על ההחלטה: "ההחלטה התקבלה על רקע יוזמות דומות של ארגוני הסגל הבכיר במוסדות האחרים, ומתוך רצון לסייע לסטודנטים, בהם אנחנו רואים בני ברית ושותפים לקהילה האקדמית באוניברסיטת ת"א. הוועד סבר שמדובר במטרה ראויה ובסכום סביר, והחליט בהתאם.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי