האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ארד לאקדמית

השימוש בפרזנטורים מגיע לאקדמיה: יעל ארד תקבל 240,000 שקלים כדי לפרסם את האקדמית ת''א-יפו בקמפיין חדש

ליאור ליוואק | 19-02-2008 10:20:00

השימוש הגובר בפרזנטורים לקמפיינים מסחריים לא פוסח גם על שוק המוסדות האקדמיים. המדליסטית האולימפית יעל ארד נבחרה על ידי האקדמית ת''א-יפו לשמש כפרזנטורית של המכללה בקמפיין פרסום חדש שיעלה בימים הקרובים בפריסה רחבה בטלוויזיה ובאינטרנט.

הקמפיין של משרד הפרסום פוגל Ogilvy ממשיך את הקו הפרסומי המתבטא בסיסמא "אל תיכנע לבינוניות", ומשלב קטעי וידאו מתוך הסרט התיעודי "16 ימי תהילה" שעקב אחר ארד במהלך אולימפיאדת ברצלונה בה זכתה במדליית כסף. מהמכללה נמסר כי עלות הקמפיין תעמוד על כחצי מיליון דולר, מתוכם תקבל ארד 240,000 שקלים.

"בחרנו להעביר את המסר באופן רגשני תוך שימוש בסרט על ספורטאית ישראלית שהינה למקור גאווה ומשמשת דוגמא חיה לערכים אותם אנו מנסים להנחיל לסטודנטים שלנו או למעוניינים ללמוד אצלנו." אומרת עפרה אש מנהלת השיווק של האקדמית ת''א-יפו.

לדברי אש עוצמת התחרות על המתעניינים בשוק הלימודים האקדמיים גדלה, והדבר מתבטא בעלייה בהיקף הפרסום. "מדובר אומנם בקהל מטרה מצומצם יחסית, אך השוק מאופיין בריבוי מותגים. תהליך קבלת ההחלטה לגבי בחירת מוסד הלימודים להשכלה גבוהה הינו ייחודי, בעל מעורבות רגשית ושכלית גבוהה ביותר, תהליך שנמשך לא מעט זמן."

ארד. 240,000 שקל לקמפיין (צ-יחצ)
ארד. 240,000 שקל לקמפיין (צ-יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי