האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

יום פתוח מהבית

אוניברסיטת חיפה תקיים מחר יום פתוח וירטואלי שיאפשר למועמדים לשאול שאלות על החוגים השונים, על תנאי הקבלה ועל השירותים הנוספים שמציעים במוסד

רוי רגב | 06-02-2008 10:28:00

לקראת תקופת ההרשמה באוניברסיטאות השונות, מציעים כעת במוסדות השונים ימים פתוחים עבור מתעניינים הרוצים להתרשם מהלימודים במקום או סתם להבין קצת על מסלולי הלימודים הסבוכים באוניברסיטה. באוניברסיטת חיפה מקיימים כבר כמה שנים ימים פתוחים וירטואליים עבור המתעניינים השונים. באוניברסיטה הצפונית מאמינים כי ימים מסוג זה יעילים יותר מימים פתוחים עמוסים ומבלבלים עבור מי שזהו ביקורו הראשון באוניברסיטה.

מחר, משעות הבוקר, יקיימו בחיפה יום פתוח וירטואלי בו יוכלו סטודנטים לעתיד לשאול שאלות את נציגי החוגים, מרצים וסטודנטים. באוניברסיטה מבטיחים להיות סבלניים כלפי המתעניינים ולהסביר לכל מי שמעוניין גם על תנאי קבלה לחוגים ולתארים השונים, על מלגות, מעונות, תחומי לימוד ואפשרויות תעסוקה. אתר היום הפתוח יאפשר לסטודנטים לעבור מחוג לחוג ומפקולטה לפקולטה. בנוסף יוכלו המבקרים לקחת חלק בפורומים שייפתחו לטובת היום הפתוח.

נשיא אוניברסיטת חיפה, פרופ' אהרון בן זאב, מציין כי יום מסוג זה יאפשר למועמדים להכיר מקרוב את אוניברסיטת חיפה על מגוון החוגים שלה. לדבריו, באוניברסיטה הצפונית הלימודים מתאפיינים בלימודים בין תחומיים אשר יעניקו לסטודנטים כלים טובים למחקר והשתלבות במקומות תעסוקה בעתיד. לכן רצוי שהמועמדים יבקרו ביום הפתוח כך שיבינו את תוכניות הלימוד שמציעה האוניברסיטה.

אוני' חיפה. אפשר גם מהבית. (צ'-יח"צ)
אוני' חיפה. אפשר גם מהבית. (צ'-יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי