האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מספיר לחו"ל

בימים אלה נערכים גיוסי סטודנטים למחנות הקיץ של הסוכנות היהודית במכללת ספיר שבאזור שדרות. הסטודנטים ידריכו במשך חודשיים נוער יהודי בצפון אמריקה

רוי רגב | 31-01-2008 10:49:00

לסטודנטים החולמים על שהות ממושכת בצפון אמריקה על חשבון הברון, נספר כי המכללה האקדמית ספיר החלה בימים אלה, יחד עם הסוכנות היהודית, לגייס סטודנטים להדרכה במחנות הקיץ הידועים בצפון אמריקה לקהילה היהודית. העבודה היא למשך חודשיים בתקופת הקיץ. כעת יוכלו הסטודנטים שעברו השנה תקופה לא קלה בעקבות המצב הביטחוני לזכות לקצת נחת.

הסטודנטים במכללה, מתגוררים ביומיום בקיבוצים באזור הנגב הצפוני וישמחו ודאי לשנות אווירה לטובת מנעמיה של צפון אמריקה. בסוכנות לעומת זאת, רואים בסטודנטים שנשלחים מטעמה למחנות הללו כבר שנים רבות, שליחות לאומית אמיתית ומחפשים את הסטודנטים שיוכלו להרביץ קצת ציונות ואידיאולוגיה ליהודי צפון אמריקה הצעירים והמבוססים, כך שאלו יעלו ארצה ביום מן הימים. הסטודנטים שייבחרו ילמדו את הנערים האמריקנים על אורח החיים בישראל, היסטוריה מקומית ותרבות.

הסוכנות מחפשת בעיקר סטודנטים בעלי ניסיון הדרכה בתחומים כגון: טבע; מחנאות; אמנות; מוזיקה; ספורט; צילום ואפילו וידאו. גם סטודנטים בעלי עבר בהדרכה עברית וחברתית יתקבלו בברכה.

דיקן הסטודנטים של המכללה, אלון גיר מספר: "זו ציונות אמיתית. אנחנו מבקשים מהסטודנטים שלנו לקחת אחריות חברתית לחיזוק הקשר של התפוצות על החברה בישראל".

מכללת ספיר. יצאו מצ'ופרים. (צ' - יח"צ)
מכללת ספיר. יצאו מצ'ופרים. (צ' - יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי