האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אנחנו יודעים את הסוף

סטודנטים לתקשורת הקימו ארגון שילחם בין היתר במחירי הכרטיסים בקולנוע. ביום שישי הם מבטיחים להרוס לכם את סוף הסרט

רוי רגב | 14-11-2007 11:58:00

ארגון אקטיביסטי של סטודנטים לתקשורת מהמכללה למנהל בחרו דרך מקורית ללוחמה במחירי כרטיסי הקולנוע שלא מפסיקים לעלות. הסטודנטים, שדורשים כי מחירי הכרטיסים יהיו שווים לכל כיס מתכוונים לחכות לצופים בכניסה לבתי הקולנוע ולספר להם את סוף הסרט. כך, מקווים חברי הארגון לגרום לפחות אנשים להיכנס לבתי הקולנוע ולגרום להפעלת לחץ על בתי הקולנוע להוריד מחירים.

ארגון סל"ק (סטודנטים למען קולנוע) היא קבוצה של סטודנטים, החרדים לעתיד בתי הקולנוע בישראל. "אנחנו שמים לב שהמון בתי קולנוע קטנים נסגרים ומפנים מקומם למפלצות כמו הסינמה סיטי. חוץ מזה, מחירי הכרטיסים הפכו להיות בלתי אפשריים עבור רבים מהאוכלוסייה. אנחנו רואים את אלו שממשיכים ללכת לקולנוע כשותפים לדבר עבירה". אומרת היום מירית טמיר, חברה בארגון.

חברי סל"ק יחלו את פעילותם ביום שישי הקרוב בשעה חמש בערב בסינמה סיטי. החברים מבטיחים לחלק ידיעונים עם הכיתוב "אנחנו יודעים את סוף הסרט". הם מבטיחים להגיע לחלק מהסרטים ולגלות לצופים את סוף הסרט. לבאי הסינמה סיטי ביום שישי יש סיכוי של 1 ל-17 להתבאס מהסרט, כך נמסר מהחברים. הם יודעים כי חלק מהציבור לא יראה את פעילותם בעין יפה, אבל מקווים כי הצופים ינסו להזדהות עם מטרתם.

קולנוע. אולי עדיף לוותר בשישי הקרוב. (ShutterStock)
קולנוע. אולי עדיף לוותר בשישי הקרוב. (ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי