האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קופירייטר, מה הוא אומר ???

קופירייטינג או בשמו העברי רעיונאות לפרסום ושיווק הינו לב ליבו של הפרסום. הוא הקובע את האופי והדינמיקה של הפרסומות שמועברות אלינו באמצעי התקשורת השונים.

31-10-2007 12:04:00

לאחרונה, קופרייטינג כמקצוע, עלה לאור הזרקורים בעקבות כניסתה של הטלוויזיה המסחרית לחיינו וריבוי הערוצים הזרים הניתנים לצפייה באמצעות הלוויין וחברות הכבלים. לזאת מצטרפים שלל המגזינים המקצועיים בכל תחום ומגזינים לשעות הפנאי, העשויים כרומו, דבר המאפשר פרסומות באיכות הדפסה ונראות גבוהה, מעלה את רמת הפרסום הנדרש ומחייב הפקות ברמה מקצועית גבוהה.

קופירייטינג כעיסוק מקצועי, הינו בגדר חלום לרבים אשר כישוריהם היצירתיים דוחפים אותם ליצור ולהשפיע על דעת הקהל בהקשר למוצרים / שירותים אותם הם מתבקשים לפרסם. קופירייטר נדרש במסגרת תפקידו ליצור סלוגנים וסיסמאות תסריטים וג'ינגלים אשר יעזרו ויעודדו את השימוש במוצר, שמות למוצרים, טקסטים שיווקיים, פניות ממוקדות לקהלי יעד שונים ועוד מגוון רחב של דברים אותם אנו פוגשים בחיי היום יום בכל צינורות הפרסום אליהם אנו נחשפים.

קופירייטר נדרש לשלוט בכל סוגי וסגנונות הכתיבה לצינורות הפרסום השונים ולמגוון רחב של קהלי מטרה. בנוסף עליו להיות בעל יכולת מרשימה להחלפת כובעים מספר רב של פעמים, לעיתים ביום אחד: מילד, לאיש עסקים, לבן גיל הזהב, למבקשי מרפא, לאישה בהריון, לנערה מתבגרת ועוד רבים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי