האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ירחיב את הדעת

עורך הדין הבכיר, ראובן רייף, החליט לעזוב את אחד ממשרדי עריכת הדין החזקים בארץ לטובת לימודי פילוסופיה. גילמן הנה אני בא

רוי רגב | 24-09-2007 16:51:00

לפעמים הקריירה זה לא הכל, עורך הדין המכובד ראובן רייף, שותף בכיר באחד ממשרדי עריכת הדין הגדולים בישראל - גולדפרב, לוי, ערן, מאירי ושות' החליט שהגיע הזמן להרחיב את השכלתו למען עצמו ולא למען הקריירה. עורך הדין רייף, עובד במשרד כבר יותר מ-20 שנה. הוא החליט לעזוב את המשרד הרווחי ולפנות את כל זמנו ללימודי פילוסופיה באוניברסיטת ת"א.

עו"ד רייף, ראש מחלקת הליטיגציה ומספר שלוש במשרד, החל ללמוד כבר בשנה שעברה בכמה קורסים באוניברסיטת ת"א לקראת תואר שני בפילוסופיה של המדע. לפני שבועיים, החליט רייף בן ה-56 להודיעו לחבריו למשרד כי מינואר השנה הוא הופך לסטודנט במשרה מלאה, למרות שימשיך לייעץ למשרד בעניינים שונים. ממשרד עורכי הדין נמסר כי הופתעו מאוד מהודעתו של רייף ולמרות שידעו כי הוא התחיל לאחרונה להשקיע בלימודי הפילוסופיה, קיוו שיצליח לשלב את לימודיו עם העבודה במשרד.

לתקשורת נמסר אתמול כי בפירמה רואים בעזיבתו של רייף אבדה קשה, אך בעיקר שמחים בשבילו. עוד מוסיפים חבריו מהפירמה, כי משיחות עם רייף נראה שהוא שלם מאוד עם החלטתו.

רייף מסר כי לאחר 30 שנה של עבודה משפטית הוא שמח לצאת לדרך חדשה. הוא הוסיף כי למרות הפרידה הלא פשוטה מהחברים הוא החליט שהוא רוצה להרחיב דעת, והוא פונה ללימודי הפילוסופיה מתוך עניין ושימחה.

אוניברסיטת ת"א. מציעה משהו שאין בפירמה. (יורם לימודים)
אוניברסיטת ת"א. מציעה משהו שאין בפירמה. (יורם לימודים)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי