האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

העצמה אישית לילדים - מעיין לתקשורת חברתית

05-08-2007 14:35:00

אם ילדכם חסר ביטחון עצמי, מסתגר בבית כל היום מול הטלוויזיה והמחשב ולא עושה כמעט שום פעילות, ואתם שואלים את עצמכם כיצד ניתן לשפר את מעמדו החברתי, להוציא אותו מהבית לחברה הסובבת אותו, ולעבוד על פיתוח מיומנויות התקשורת החברתית שלו- כדאי לכם לנסות את תוכנית "המעיין- לתקשורת חברתית"- אימון אישי, ספורטיבי וחברתי בהנחיית מנחים מוכשרים, מקצועיים ובעלי נסיון.

תוכנית "המעיין" היא תוכנית הנחייה והדרכה אישית וקבוצתית לילדים ונוער אשר מטרותיה הן פיתוח מודעות והעצמה אישית, טיפוח הביטחון העצמי ושיפור המעמד החברתי של הילד. התוכנית מתבצעת תוך כדי שילוב של עבודה גופנית, חברתית, רגשית ובעיקר אישית לגילוי היכולות השונות הטמונות בכל אחד.

מדובר בטיפול מקצועי אישי/ קבוצתי אשר בשלב הראשון מתקיימת בו פגישת היכרות בין המנחה לבין התלמיד (ילד, נער) ולאחריה הוא משובץ לקבוצה מתאימה וזאת בשיתוף עם ההורים. בפעילות ניתנת הזדמנות לתלמיד להעצים את היכולות שלו והדימוי העצמי שלו דרך תנועה, ספורט ופעילות חברתית. כידוע, קיים קשר ישיר בין הדימוי הגופני לדימוי העצמי והוכח מעבר כל ספק כי פעילות גופנית יכולה ומשפיעה על מעמדו החברתי של הילד ועל תפיסתו את עצמו.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי