האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בחירות פתוחות

בחירות מקוונות באוניברסיטה הפתוחה: 41,000 סטודנטים יוכלו להצביע למועצת הסטודנטים הראשונה באמצעות אתר אינטרנט שהוקם לרגל הבחירות

ליאור ליוואק | 11-06-2007 10:07:00

ניסוי בדמוקרטיה אלקטרונית: למעלה מ-41,000 סטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה יוכלו לבחור החל מהיום את 39 נציגיהם באמצעות אתר אינטרנט שהוקם לרגל הבחירות. מועצת הסטודנטים שתיבחר תהיה הראשונה של האוניברסיטה ו-134 מועמדים מתחרים על המקום בה ב-14 אזורי בחירה. הבחירות תמשכנה עד יום א' ה-17 בחודש.

לדברי אורי ברדה, מנהל מערכות המידע של האוניברסיטה הפתוחה "הביזור של מרכזי הלימוד באוניברסיטה הפתוחה יצר צורך בהתארגנות אחרת מול הסטודנטים, ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת נגישות לכל הסטודנטים ברחבי הארץ למימוש זכותם הדמוקרטית להצביע בקלות ובנוחות מכל מקום ובכל שעה".

אתר האינטרנט של הבחירות מכיל מידע רב על תהליך הבחירות, התקנון, ועדת הבחירות ולוח הזמנים המפורט. כל אחד מהמועמדים זוכה לעמוד מידע אישי ולתמונה.

"אגודת הסטודנטים תפעל בין היתר "להשגת הטבות לסטודנטים, לארגון פעילויות למענם ובכלל זה יום הסטודנט" אומר ד"ר חיים סעדון, דיקן הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה. לדברי סעדון, המועצה תייצג את הסטודנטים באוניברסיטה בפעילותן הציבורית של אגודות הסטודנטים בארץ והם יוכלו להיות שותפים בניהול מאבקים ציבוריים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי