האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

גאוות הסופגניות

חושנית, קבצנית, בוטוקס ולמודת מלחמות ייפגשו בשדרות רוטשילד, האם הם ימצאו את הלביבה החסרה?

13-12-2006 15:13:00

ביום שישי הקרוב, 15.12.06 בשעה 12:00 יקיימו הסטודנטים של מכללת אורט סינגאלובסקי מצעד לאורך שדרות רוטשילד בתל אביב.

לקראת המצעד יצרו הסטודנטים כ-80 סופגניות ענק מעוצבות מחומר פלסטי שעליו עושים הסטודנטים מניפולציות או הרכבה של חומרים ואביזרים נוספים בגודל 50 x 50 x 25 ס"מ כאשר כל סופגנייה היא בעלת אופי וזהות משלה.

במצעד יצעדו סופגניית כזה-כאילו, סופגנייה שחיה בבועה התל אביבית, סופגנייה בבגד אסיר (אסיר של שומן), סופגנייה פוליטית, סופגנייה חד מינית, סופגניית סאדו-מאזו, סופגניית אספרסו ועוד. בצעדה יחולקו סופגניות לעוברים ולשבים ברוח החג.

ליאור שכטר, סטודנט במכללה, מסביר: "בחרנו לעצב דווקא את אחד הסמלים היותר מגוחכים של החג – הסופגנייה. כאשר כל סופגנייה מקבלת דרך העיצוב ביטוי משלה, הסופגנייה יכולה להתבטא באופן פוליטי יכולה לבחור לה זהויות שונות וכו'.
בדרך זו אנו מבקשים, דרך האירוע יוצא הדופן הזה, לחזק את תמיכתנו בזכות לביטוי שיש לאפשר לכל אדם. גם לשונה ולחריג. אנו מאמינים שהצגת השונה באמצעות הסופגנייה, תעורר את האנשים, גם אם לרגע, לקבל את השונה בתוכנו.

הרעיון בא בהקשר של צעדה מסוימת שכולנו זוכרים, שלא התקיימה ברגע האחרון בשל חריגותם של הצועדים ואנו מבקשים על רקע זה להביע את תמיכתנו באותם אנשים אשר לא זכו לצעוד.."

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי