האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המכללות העצמאיות מתאגדות באיגוד לשכות המסחר

איגוד לשכות המסחר הודיע על הקמת חטיבה חדשה שתפעל לקידום ענף המכללות ובתי הספר העצמאיים. בראש הארגון יעמוד יורם זיו-אור

ליאור ליוואק | 12-12-2006 19:58:00

איגוד לשכות המסחר הודיע היום על הקמת חטיבה חדשה באיגוד: ארגון המכללות ובתי הספר באיגוד. החטיבה הוקמה במטרה לקדם את ענף המכללות ובתי הספר העצמאיים וחברים בה כ- 40 מוסדות לימוד עצמאיים במגוון תחומים: בתי ספר להנדסאים, מכללות לרפואה משלימה, חשבונאות והכשרות מקצועיות. בין המכללות החברות: מלט"ש, רשת מכללות עתיד, מכללת רידמן לרפואה משלימה, איב סנטר, סינרגיה, המכללה הישראלית לביטחון וחקירות והמכללה לקוסמטיקה.


לדברי אוריאל לין, נשיא האיגוד, "תהליכי הליברליזציה והפתיחות שמאפיינים את המשק הישראלי מאז שנות ה- 90 לא פסחו על ההשכלה הגבוהה. אנו חיים בתקופת הידע והמידע. הרחבת האפשרויות לרכוש השכלה בתחומים מגוונים הוא אינטרס ראשון במעלה של המדינה, שאחד ממשאביה העיקריים הוא ההון האנושי". לדברי לין, הרחבה זו תוכל להיות מושגת במידה רבה עם הרחבת המכללות הפרטיות ומיצוי כושר התחרות.

יורם זיו-אור, יו"ר החטיבה החדשה והבעלים של מכללת מלט"ש, ציין כי הארגון יפעל למצב את המכללות ובתי הספר החברים בארגון כמומחים לתחום תעסוקתם ולמנוע מעבריינים וחאפרים לפגוע בשמם של העוסקים בתחום. בנוסף, יפעל הארגון להשגת שוויון בתקצוב מוסדות לימוד הזהים בסדרי הפעלתם ובנושאי הלימוד. זיו-אור הוסיף כי הארגון יפעל לקבלת יחס הוגן מהרשויות המוסמכות, להכרה בלימודים לא אקדמיים ולקבלת תקציבים להכשרות מקצועיות.

חטיבה חדשה באיגוד
חטיבה חדשה באיגוד
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי