האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בית ספר לטלוויזיה

זכיינית ערוץ 2 "רשת" מקימה בית ספר למקצועות הטלוויזיה. אברי גלעד ינהל ומחזור הלימודים הראשון ייפתח בפברואר הקרוב

ליאור ליוואק | 26-11-2006 18:01:00

חברת "רשת", זכיינית ערוץ 2, מקימה בימים אלו בית ספר חדש למקצועות הטלוויזיה. "תעשיית הטלוויזיה הישראלית הבוחנת מועמדים פוטנציאלים להעסקה, מעדיפה באופן כמעט מוחלט את המועמדים בעלי הניסיון המעשי בתחום על אלו עם הידע האקדמי המובהק" נכתב באתר האינטרנט של הזכיינית. "מרבית הלימודים בתחום מקצועות הטלויזיה מתמקדים כיום בפן התיאורטי / אקדמי של המקצוע ופחות בפן המעשי. מתוך רשמים של בוגרי תואר ראשון בתקשורת עולה כי אין בידי בוגרים אלו כלים מעשיים להשתלבות אמיתית בפרקטיקה הטלוויזיונית. קיימים בשוק מספר בתי ספר לתסריטאים ולעיתונאים, אך אין מוסד מקצועי המכשיר צעירים להיות תחקירנים, מפיקים, עוזרי הפקה, כותבים ועורכים, אף שמדובר במקצועות חשובים ואטרקטיביים."

בראש בית הספר יעמוד איש הטלוויזיה אברי גלעד וסגל המרצים יכלול טאלנטים ואנשי מקצוע שעובדים עם הזכיינית. תוכנית הלימודים תיפרס על פני שנה ותכלול סדנאות כתיבה ותחקיר, ימי עיון והתמחות בהפקות השונות של הזכיינית. בסיום הלימודים יזכו התלמידים בתעודת הכשרה למקצועות הטלוויזיה והמצטיינים ישולבו בהפקות הבית של "רשת". מחזור הלימודים הראשון ייפתח ב-6 בפברואר, עלות ההשתתפות: 6,930 ש"ח, בנוסף ל-200 שקלים דמי רישום.

בית הספר החדש הוא התוספת האחרונה לשוק המתרחב של מוסדות הכשרה מעשיים למקצועות התקשורת. רק לפני כשלושה שבועות הודיעה רשות השידור על פתיחת קורס חדש להכשרת כתבים ועורכי חדשות בטלוויזיה וברדיו. בתחילת השנה נפתחו בתי ספר חדשים לתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה ובאוניברסיטת תל-אביב (כותרת לשעבר).

המנהל. אברי גלעד וחברה (בוצצ'ו)
המנהל. אברי גלעד וחברה (בוצצ'ו)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי