האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ראשי מחלקות חדשים בשנקר

פרופ' חנה דודיוק מונתה לראש המחלקה להנדסת פלסטיקה ופרופ' שמואל קניג מונה לראש המחלקה להנדסה כימית

ליאור ליוואק | 15-11-2006 18:59:00

שני מינויים חדשים בשנקר בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב: פרופ' חנה דודיוק מונתה לראש המחלקה להנדסת פלסטיקה ופרופ' שמואל קניג מונה לראש המחלקה להנדסה כימית בבית הספר.

דודיוק, המתמחה במחקר בפולימרים ובפלסטיקה, סיימה את לימודי הדוקטורט בכימיה באוניברסיטת ת"א. בעבר עמדה בראש היחידה לחומרים ותהליכים ברפא"ל ובמסגרת תפקידה זה הייתה אחראית על מחקר, פיתוח והנדסה של מגוון רחב של מוצרים למערכות נשק מתקדמות המבוססים על שילוב של טכנולוגיות חומרים פולימרים ופלסטיים. בין השנים 1998-2000 כיהנה דודיוק כנשיאת האגודה הישראלית לפולימרים ולפלסטיקה. עם פרישתה מרפא"ל הצטרפה למחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר. במקביל לפעילות ההוראה משמשת פרופ' דודיוק כיועצת בחברות תעשייתיות בארץ ובעולם, בתחומי הפולימרים, דבקים, כימיית שטח וננוטכנולוגיה.

‏פרופ' קניג השלים את לימודי הדוקטורט בפקולטה להנדסה כימית ב-Mcgill בקנדה. מאז עסק בתפקידי מחקר ופיתוח בכירים בתעשייה, בארה"ב וברפא"ל. החל משנת 1999 עמד קניג בראש המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר. פרופ' קניג פעיל באגודות מקצועיות בארץ ובעולם והוענקו לו תואר חבר כבוד של האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה ותואר Fellow, שהוענק ע"י האגודה הבינלאומית להנדסת פלסטיקה.

פרופ' חנה דודיוק (שנקר)
פרופ' חנה דודיוק (שנקר)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי