יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי גליל לתואר שני

המכללה האקדמית תל חי

כמה זמן לומדים
- שנתיים אקדמיות, יומיים בשבוע: ימי ראשון אחר הצהריים וימי שני במלואם, מינימום 48 נ"ז
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר שני בלימוד גליל*
פרטים על לימודי גליל לתואר שני
לימודי התואר השני הנלמד בלימודי גליל מיועדים בעיקר להרחבת והעמקת הידע וההבנה של התלמיד. הלימודים הרגיונליים, שמעצם טבעם הם רב-תחומיים, מטרתם להביא את התלמיד להבנה והכרה מעמיקות של האזור, הגליל במובנו הרחב ביותר והאזורים הגובלים בו, בתחומים שונים ובחיבורים ושילובים ביניהם. על אלו נמנה את ההיסטוריה (הפוליטית, החברתית והתרבותית), הגיאוגרפיה, הגיאוגרפיה-ההיסטורית, הפילוסופיה והאמנות מתחום מדעי הרוח, עולם הצומח והחי ובעיקר איכות הסביבה מתחום מדעי הטבע, והסוציולוגיה והאנתרופולוגיה מתחום מדעי החברה. מעצם טבעם, מושתתים לימודי התואר השני, גם אם אינם במסלול מחקרי, על כמות רבה יחסית של לימוד ועבודה עצמיים.
 
מטרתו להביא את התלמיד להבנה והכרה מעמיקות של האזור, הגליל במובנו הרחב ביותר והאזורים הגובלים בו, בתחומים שונים ובחיבורים ושילובים ביניהם.
 
התואר השני בלימודי גליל עשוי לסייע לכל מי שעניינו בתחומי שמירת הטבע, בגופים ובארגונים המתאימים, בנושאים שונים ומגוונים של הדרכה, בהוראה בכל מוסדות החינוך - פורמאלי ובלתי-פורמאלי.
 
התכנית תפתח אפשרות בפני אותם תושבי הגליל המעוניינים להגיע לתואר שני ללא הזדקקות לנסיעות למרחקים, תוך התמקדות במרחב המעניין אותם יותר מכל.

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית תל חי

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
, תל חי
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים