יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר M.A בעבודה סוציאלית

המכללה האקדמית תל חי

תנאי קבלה
- לתכנית יתקבלו עד 20 סטודנטים, בעלי תואר ראשון B.A בעבודה סוציאלית או בעלי יכולות אקדמיות מוכחות מהתואר הראשון, וניסיון בעשייה חברתית או בפעילות התנדבותית במסגרות טיפוליות
כמה זמן לומדים
- שנתיים.
מה מקבלים בסיום הלימודים
- M.A בעבודה סוציאלית
פרטים על תואר M.A בעבודה סוציאלית
* תנאי קבלה:
- לתכנית יתקבלו עד 20 סטודנטים, בעלי תואר ראשון B.A בעבודה סוציאלית או בעלי יכולות אקדמיות מוכחות מהתואר הראשון, וניסיון בעשייה חברתית או בפעילות התנדבותית במסגרות טיפוליות. 
 
התכנית מיועדת לעובדים סוציאליים בעלי תואר ראשון, ולבוגרים מתחומים אחרים המעוניינים לרכוש השכלה פורמלית בעבודה סוציאלית. התכנית הינה תלת שנתית, מורכבת מלימודי השלמה לתואר ראשון (לבעלי השכלה מתחומים אחרים), וכוללת הקנייה של ידע בסיסי והכרחי לעיסוק במקצוע, כולל הכשרה מעשית בשדה. במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים כלים להתמודדות עם אתגרים מקצועיים באמצעות למידה המשלבת ידע אקדמי רחב עם פרקטיקה ועשייה בשטח. 
 
התכנית מקנה תואר שני בעבודה סוציאלית MSW וכשירות המאפשרת רישום בפנקס העובדים הסוציאליים ועיסוק במקצוע. 
 
מבנה התוכנית:
- יום בשבוע לימודים ויום פרקטיקום. 
- אשכולות בחירה. 
 
התכנית כוללת קורסי ליבה, שלושה סמינריונים, מגוון עשיר של קורסי בחירה ושלושה אשכולות לבחירה בדרך להתמחות. 
 
* אשכולות הבחירה המוצעים לסטודנטים: 
לימודי המשפחה: לימוד מעמיק של מודלים ומיומנויות התערבות בזוג ובמשפחה, וביצוע פרקטיקום בטיפול משפחתי בהדרכה אישית וקבוצתית. הלימודים מהווים מענה על חלק מדרישות ההכרה של האגודה לטיפול משפחתי לתואר "מטפל משפחתי מוסמך". 
ניהול והדרכה: מכשיר עובדים סוציאלית לתפקידים בכירים בשירותי רווחה וכולל קורסים בתחומים של ארגון וניהול, הדרכה, יזמות חברתית ועבודה בצוות רב-מקצועי. הפרקטיקום יתמקד בפיתוח שרות חדשני בתחום עבודתו של הסטודנט. 
טראומה וחוסן: באשכול זה ניתן דגש תיאורטי ומעשי על תפקידם והכשרתם של עובדים סוציאליים כמגיבים ראשונים במצבי חרום. באשכול נלמד הטיפול במצבי משבר ופוסט טראומה, תוך היכרות עם טראומטיזציה משנית ושיקום אוכלוסיות פגועות.
 
מידע נוסף
 

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית תל חי

שירות אישי חינם
למציאת מוסדות לימוד
השאר פרטים ונציגי יורם יחזרו אליך
כתובת
, תל חי
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים