יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תעודה באמנות

המכללה האקדמית בית ברל

תנאי קבלה
- ראיון אישי
- תיק עבודות
כמה זמן לומדים
- 4 שנים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- עם סיום לימודיו ועמידה בדרישות יקבל הסטודנט תעודת גמר מטעם המדרשה - הפקולטה לאמנויות
פרטים על לימודי תעודה באמנות
התכנית, הנלנדת בפקולטה לאמנויות - המדרשה, מיועדת למתעניינים המבקשים להתרכז ולהקדיש את כל זמנם ללימודי אמנות. הלימודים מכשירים את הסטודנט לקראת היותו אמן-יוצר בתחומים שונים של האמנות החזותית. לימודי האמנות מתקיימים במתכונת מלאה של ארבע שנים במסגרת תכנית לימודים אקדמית המציעה סדנאות מקצועיות ולמידה ממיטב האמנים הפעילים והבולטים באמנות הישראלית.
 
* תכנית הלימודים: במהלך הלימודים רוכש הסטודנט ידע מקיף בטכניקות, בחומרים ובתהליכי עבודה, וכן ידע עיוני רחב בהבנת האמנות. במהלך הלימודים ובמיוחד בשנים המתקדמות, יכול הסטודנט לבחור תחום התמחות מבין התחומים הבאים: ציור, רישום, פיסול, צילום, וידאו ארט, מדיה דיגיטלית, אוצרות, ביקורת ותיאוריה. דרכי למידה מגוונות וכוללות עבודה מעשית בכתה בהדרכת מורה, עבודה עצמאית בבית או בסדנאות המדרשה לאמנות, שיעורי ניתוח וביקורת עבודות, הרצאות עיוניות, דיונים בתיאוריה של האמנות וקריאת טקסטים.
 
* תערוכת יחיד: הלימודים המתקדמים כוללים תערוכת יחיד של הסטודנט במסגרתה ניתנת ביקורת משותפת על ידי מורי המדרשה ואורחים מבחוץ בפני כלל הסטודנטים במדרשה.
 
מידע נוסף
* סגל ההוראה: בפקולטה לאמנויות - המדרשה מלמדים טובי האמנים בארץ, אמנים בעלי תפיסות שונות ואף סותרות, המייצגים בעשייה האמנותית שלהם ובפועלם כמורים את רוח המדרשה לאמנות - פלורליזם רחב המאכלס תפיסות עולם מגוונות המתעמתות זו עם זו ומייצרות שיח פורה ועירני. רוח זו מאפשרת לסטודנט לפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמאית ולבסס לעצמו את דרכו האמנותית הייחודית.
* גלריות: במדרשה פועלות 3 גלריות בהם מוצגות תערוכות סטודנטים, תערוכות בוגרים, תערוכות של אמנים אורחים. כמו כן פועלת בתל אביב גלריית המדרשה - הירקון 19, המציגה מגוון עכשווי ומתעדכן של תערוכות לרבות תערוכות בוגרים ואירועי תרבות מרכזיים.
 

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית בית ברל

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
, כפר סבא
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים