האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס פנג שוואי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס פנג שוואי

מידע ככלי

 

 

פנג שואי עוסק בקשר שבין הסביבה לאדם. הפנג שואי מקיף כמעט את כל היבטי החיים והוא מבוסס על ההנחה שכל דבר הסובב סביב האדם, עד הפרטים הקטנים ביותר כמו הריהוט בבית, מה שיכול לסייע לו או עלול לפגוע בו. קורס פנג שואי מקנה למעוניינים את הידע הטוב ביותר בשימוש בשיטות הפנג שואי לצורך תכנון סביבה אישית, ציבורית ועסקית. כיום, בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, יישום עקרונות הפנג שואי מתרחש כבר בשלבי התכנון המוקדמים וגם מסייע לרבים אשר רוצים לשפץ מבנים קיימים. מטרת הקורס היא להקנות לתלמידים את המיומנויות המקצועיות לעיצוב של בתים ועסקים באמצעות כלים תיאורטיים ומעשיים שנועדו לבצע שינויים חיוביים בחייהם של אנשים.

 

 

נושאי לימוד

קורס פנג שואי מיועד לעוסקים בתחומי העיצוב השונים כדוגמת מעצבי פנים, אדריכלים, מתכנני ערים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם ולשלבם בעיסוק מקצועי. תכנית הלימודים מכילה ידע מעמיק בשיטת הפנג שואי תוך דגש על תהליך למידה חוויתי הכולל התנסות מעשית. התלמידים בקורס ילמדו נושאים כגון: עקרונות בפילוסופיה הסינית, יאנג ויין - מצבי חוסר איזון בבית, שפת 5 האלמנטים והביטויים במרחב, אנרגיות החיים, זרימה במרחבים הפנימיים והחיצוניים, טיפול במרחבים בנויים, קריאה ופענוח של תכניות אדריכליות, הום סטיילינג ועוד נושאים רבים ומעניינים.

 

 

האם כדאי ללמוד פנג שואי?

התחום נכלל כחלק מענף עיצוב הפנים אך הוא הספיק לצבור את השם והיוקרה שלו כמקצוע נפרד ומוערך בשוק. עפ"י תורת הפנג שואי, כל החפצים המונחים בחלל החדר בו אנו שוהים, משפיעים על זרימת האנרגיה בחדר. עיצוב לפי שיטת הפנג שואי מגיע כיום לבתים רבים בישראל בהם בולט לעין הסידור, הארגון בחדרים, העיצוב שמשרה רוחניות ושלווה, הצבעים והמרקמים השונים והאספקטים בחלל ובמרחב בייחודיות מקורית. עיצוב זה נתפס היום כאחד משיטות העיצוב הטובות והאיכותיות ביותר והעוסקים בתחום מצליחים להניב רווחים גבוהים מעבודות העיצוב הרבות שהם מבצעים.

 

 

איפה ניתן ללמוד?

בהתאם לעלייה בביקוש של מעצבים כך גם עולה הצורך בהכשרת מעצבים במוסדות הלימוד. ישנו מבחר גדול של מוסדות לימוד טובים ואיכותיים המציעים מסלולים של הום סטיילינג כאשר רובם משלבים בתכני הקורס נושאים כגון: היסטורית ואתיקה בפנג שואי, אסכולות של צורות, אסכולת המצפן, מיקום של רהיטים באופן מעשי בבית, כיווני שמיים ורוחות, שיפוץ בתים ועוד נושאים רבים ומעניינים.

קורסים ולימודי תעודה בפנג שואי והום סטיילינג

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי