האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס תסריטאות - כל המידע על הקורס

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס תסריטאות - כל המידע על הקורס
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס תסריטאות
 
קורס תסריטאות הינו חלק מתחום הקולנוע והטלוויזיה, התסריטאי הוא זה שכותב את התסריט של הסרט, התכנית, הסדרה ועוד, קהל היעד של קורס תסריטאות הוא כל אותם אנשים אשר מתעניינים בעבודה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה ומתעניינים בכתיבה סיפורית. בוגרי קורס תסריטאות יוכלו להשתלב בצורה מצויינת בכל הקשור לבמה וכתיבת תסריטים לטלוויזיה ולקולנוע.
 
 
קורס תסריטאות - נושאי הלימוד
 
קורס תסריטאות נלמד גם הוא במסגרת לימודי תואר ראשון בתקשורת בהתמחות של קולנווע וטלוויזיה אך לא רק, קורס תסריטאות קיים גם במסגרת לימודי התעודה, אשר אינם דורשים תנאי קבלה גבוהים, על התלמידים להיות בעלי תעודת בגרות ולעיתים גם לעבור מבחן כתיבה. קורס תסריטאות מקנה לתלמידים את כל הכלים והמיומנויות לעבודה על כתיבת תסריטים לקולנוע ולטלוויזיה, בין היתר ילמדו הנושאים הבאים: שלבי העבודה בכתיבת תסריט, מאפייני תסריט קולנועי, בניית סצנות, כתיבת דיאלוגים ומונולוגים, תסריט צילומים, בחירת דמויות ובניית דמויות, אינטרפרטציה של תסריט, כתיבה לטלוויזיה, שכתוב תסריט קיים, הוראות המשחק ועוד.
 
 
תנאי קבלה לקורס
 
משך הלימודים בקורס תסריטאות משתנים בין המוסדות השונים. ישנם קורסים רבים בשוק אשר פתוחים לכולם ולא כוללים תנאי קבלה. בניגוד אליהם ישנם קורסי תסריטאות אשר מציבים תנאי קבלה לא קלים אשר דורשים מהמועמדים להציג תסריט שכתבו בעצמם, על מנת לבדוק האם הם מתאימים לתחום ואת פוטנציאל ההצלחה שלהם. 
 
 
למי הלימודים יכולים להתאים?
 
בקורס ממיועד לאנשים אשר רוצים לחשוף את עצמם לעולם הכתיבה בכלל וכתיבת תסריטים בפרט. כאשר אנחנו מדברים על כתיבת תסריט חשוב להבין שזה שונה מאוד מכתיבת סיפור קצר. הקורס יכול להתאים גם לאנשים בעלי רעיון לסרט אך חסר להם הניסיון הדרוש על מנת להביאו לידי מימוש בעזרת תסריט.
כמוכן, הקורס יכול להתאים לכותבים אשר מעוניינים להשתפר, קולנוענים, בימאים ועוד.
 
 
משך הלימודים
 
משך הלימודים שונה ממוסד למוסד. ישנם קורסים בסיסיים שמטרתם היא העשרה בלבד. קורסים מהסוג הזה יכולים להיות בסדר גודל של 45 שעות אקדמיות. לעומתם קיימים מסלולים מעמיקים ומקיפים יותר אשר נמשכים בין חודשיים לחצי שנה. בהרבה ממוסדות הלימוד קיימת ההבנה שלרוב מדובר באנשים עובדים ולכן קיימים לא מעט מסלולים הנלמדים בערב.

קורסים ולימודי תעודה בכתיבה, תסריטאות ומחזאות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים