האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס כתיבה יוצרת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס כתיבה יוצרת

מידע כללי

כמעט כל אחד נתקל בחשק לכתוב, ואחרי שהוא כותב הוא חושב שזה הדבר הכי יפה שקרא, לעיתים אנשים מתחילים לכתוב יומן מגיל 6, כתיבה זו גם אם תהיה הכי לא תקינה היא כתיבה יוצרת, לרוב החשק לכתוב מגיע עם הרגשת אהבה או אכזבה, או כל דבר שונה בחיים. לעיתים אנשים רוצים לפתח את כישרון הכתיבה לידי עיסוק או תחביב, לשם כך הם יכולים לקחת את הקורס כתיבה יוצרת. הוא יקנה לכם את כל הכלים לכתיבה נכונה ויצירתית של סיפורים, מחזות, תסריטים ושירים. לימודי כתיבה עוזרים לבעלי הכישרון בתחום הכתיבה להשתחרר מכל החסמים ולרכוש טכניקות כתיבה גבוהות שגורמות להם לתחושת בטחון ולהתבטא יותר טוב בכתיבה וביצירה.
 
 
קורס כתיבה יוצרת
תמונה: shutterstock
 
 
איפה לומדים
בדרך כלל השיעורים מתקיימים במתנסים או בפורומים קבוצתיים ומודרכים על ידי סופרים ואנשי רוח שכתבו ספר אחד או שניים בחייהם, בלימודי כתיבה תלמדו את כל הטכניקות והכלים לכתוב שירה, פרוזה, סיפורים ארוכים ועוד, בצורה הטובה ביותר תוך ליווי אישי של מדריך הלימודים. 

 

למי מיועד קורס כתיבה יוצרת?

הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לשפר את מיומנויות הכתיבה שלו במגוון סגנונות כתיבה שונים כגון: כתיבה עיתונאית, כתיבה משפטית, כתביה אקדמית, תסריטאות ועוד. לימודי כתיבה מאפשרים לחדד את כישרון הכתיבה שכבר קיים אצל האנשים. עם זאת מעבר לכישרון הקיים, בהרבה תחומים מעולם הכתיבה יש צורך בשמירה על חוקים וכללים מסוימים, דוגמאות טובות לכך הן כתיבה אקדמית וכתיבה משפטית.
 
קורס כתיבה יוצרת לא יעזור לאנשים שלא יודעים לכתוב ואין להם את היצירתיות, אלא רק לאלה ששואפים להיכנס לתחום הכתיבה ויש להם את הכישרון ואהבה לכתיבה. קורס זה מאפשר להשתחרר ממחסומים, לרכוש ביטחון בכתיבה, לשפר את רמת הכתיבה ועוד.

קורס זה יכול לשמש כעזר מצוין לאנשי מקצוע מתחומים שונים כמו:
  • עיתונאים
  • בולגרים
  • תסריטאים
  • עורכי תוכן
  • אנשי מקצוע מתחום החינוך
  • סופרים ועוד...
 
 
כמה זמן נמשך קורס כתיבה יוצרת?
אורך הקורס משתנה ממוסד למוסד. ניתן ללמוד קורס בסדרה של כמה מפגשים (לרוב כ-3 חודשים) וגם ניתן ללמוד קורס זה במסגרת לימודי תואר ראשון בספרות ואף גם בתואר שני.

 
נושאי לימוד
לימודי כתיבה יוצרת בנוי ממספר סדנאות כתיבה כמו: סגנונות כתיבה, פיתוח מיומנויות כתיבה, כתיבת מונולוג, כתיבת שירה, שיפור יכולת כתיבה אינטואיטיבית, כתיבת יומן, עריכה ספרותית, כתיבה עיתונאית ועוד.
 

אפשרויות תעסוקה
בוגרי הקורס יכול לכתוב יצירות ולפרסם אותם, השתלבות בעבודות שונות הדורשת התנסחות גבוהה כמו: אתרי אינטרנט שונים, השתלבות בעולם העיתונאות וכו'.

סטודנטים ממליצים על כתיבה, תסריטאות ומחזאות

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
222 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.44 מתוך 5
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים לכתיבה, תסריטאות ומחזאות?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

קורסים ולימודי תעודה בכתיבה, תסריטאות ומחזאות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי