האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מה אפשר לעשות עם תואר בפרסום?

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה אפשר לעשות עם תואר בפרסום?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תואר ראשון בפרסום

במציאות של ימינו כמות המסרים השיווקיים המלווים ומקיפים אותנו בכל מקום היא עצומה. כל אחד נחשף מידי יום ביומו לאלפי סוגים שונים של פרסומות. אם זה דרך הרדיו, טלוויזיה, עיתונים, שלטי חוצות ובעוד מגוון עצום של צורות. מאחורי כל פרסומת עומד צוות שלם שיוצר ועושה את הפרסומות האלה. שוק זה הוא תחרותי מאד ועל מנת להצליח בתחום הפרסום, חברות הפרסום זקוקות לאנשי פרסום ברמה הגבוהה ביותר והביקוש לאנשים אשר למדו לימודי פרסום גבוהה מאד. 

מה לומדים בלימודי פרסום?
לימודי פרסום נלמדים בדרך כלל חלק מלימודי מנהל עסקים, לימודי תקשורת או ניהול השיווק. במסגרת לימודים אלה הסטודנט לומד איך מעביר מסר בצורה נכונה וחכמה תוך כדי שימוש בצבעים, קול, תנועה וגופן המתאים לקהל היעד. על מנת שהסטודנט יקבל את הכלים הכי טובים להתנהלות והצלחה בעולם הפרסום והשיווק הוא לומד מיומנויות של כתיבה רעיונאית, שכנוע, התאמת מסר למדיה, תכנון שיווקי, הפקת פרסומות, ניהול קמפיינים ועוד.  

מה עושים עם תואר בפרסום?
תואר בפרסום מכשיר את הסטודנט לעבודה במשרדי הפרסום והדוברות הגדולים בארץ וגם במחלקות הפרסום של כל החברות הקיימות בשוק. בעלי תואר בפרסום יוכלו לעבוד כתקציבאים, יועצי פרסום, קופירייטרים ואנשי יחסי ציבור במגוון רחב של בתי עסק בתחום הפרטי והממשלתי
 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת, צילום, משחק, פרסום ושיווק בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים