האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערב בהנדסת בניין

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב בהנדסת בניין
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי הנדסת בניין זהו תחום לימודים אשר מכשיר אנשים לעבדו כמהנדסי בניין בעלי ידע תיאורטי ויישומי בתכנון, פיקוח, ניהול וביצוע של בניית מבנים על כל סוגיהם השונים: בניינים רבי קומות, בתים פרטיים, מפעלים מבני דיור ותעשייה, שדות תעופה, גשרים,נמלים, סכרים, ועוד. לימודי הנדסת בניין הפכו בשנים האחרונות למבוקשים ביותר. דבר אשר הביא לפתיחת מסלול של לימודי ערב בהנדסת בניין.
 
הלימודים נועדו להכשיר מומחים אשר יתרמו לפיתוחה של המדינה תוך כדי הכרת המאפיינים השונים של המדינה - בניית מבנים יציבים וחזקים אשר יעמדו ברעידות אדמה, רוחות חזקות ועוד. 
 
 
לימודי ערב בהנדסת בניין
 
בעקבות הביקוש הגדול שנוצר ללימודי הנדסת בניין, מכללות אקדמיות הבינו שיש צורך בפתיחת תכנית ללימוד ערב בהנדסת בניין, כדי לתת אפשרות למי שרוצה ללמוד הנדסת בניין אך אינו יכול לעשות זאת בשעות היום, ללמוד בערבים. הסטודנטים אשר לומדים במסגרת לימודי ערב  בהנדסת בניין הם בדרך כלל אנשים אשר שעות היום שלהם תפוסות עקב התחייבויות קודמות והערב זה הזמן היחיד שפנוי בשבילם כדי ללמוד.
 
 
מסלולי הלימוד
 
ניתן ללמוד הנדסת בניין במספר מסלולי לימוד. בין המסלולים הקיימים:
- תואר ראשון בהנדסה אזרחית
- ניהול ובנייה
- תשתיות
- מבנים
- הנדסת הסביבה ומשאבי מים
 
 
מה לומדים?
 
במסגרת לימודי ערב בהנדסת בניין לומדים הסטודנטים תכני לימוד זהים לאלה הנלמדים במסגרת לימודי יום בהנדסת בניין. הלימודים עוסקים במגוון רחב של תחומים וקורסים. בין תכני הלימוד נוכל למצוא: סטטיסטיקה, גרפיקה, חומרי בניה ומכניקת הקרקע, גיאודזיה, זרימה, הנדסת תחבורה, מכניקת הזורמים, תורת המדידה, ניתוח מערכות, תכנון קונסטרוקציות פיזיקה, מתמטיקה, הנדסת חומרים, שרטוט, ניהול ותכנון של מבנים, כימיה, תורת החוזק ועוד נושאים רבים ומגוונים.
 
 
אפשרויות תעסוקה

אפשרויות התעסוקה אשר עומדות בפני בוגרי לימודי הנדסת בניין הן רבות אך את סוג העבודה ניתן לחלק אותם ל2 סוגים מרכזיים: תכנון וביצוע. יש אפשרות להיות בכל מקרה שקשור לתכנון המבנה (קונסטרוקציה) או להיות אחראי ביצוע בשטח ולראות ושדברים נעשים בצורה הנכונה והטובה ביותר. תוכלו להיות חלק מהקמת מגדלים, בתי חולים, מרכזי קניות, משרדי אדריכלים ואף לנהל פרוייקטים הקשורים לסלילת כבישים או לתשתיות.
 
 
שכר בתחום
 
מהנדסי בניין יכולים להשתלב במגוון ותחומים דבר אשר ישפיע גם על שכרתם. למשל מהנדס בניין שתפקידו פיקוח יתחיל בשכר ממוצע של 10,000 שקלים ולאחר כ-5 שנות נסיון יעלה שכרו לממוצע של 16,000 ש"ח. מהנדס ביצוע או מנהל פרוייקטים יתחילו משכר ממוצע של 11,000 ש"ח ולאחר כ-5 שנות נסיון המשכורת שלהם יכולה לעלות גם מעל ל-20,000 ש"ח.

לימודי תואר ראשון בהנדסת בניין, הנדסה אזרחית בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים