האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס תקשורת חזותית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס תקשורת חזותית

מידע כללי
קורס עיצוב גרפי עוסק בשילוב של אובייקטים וטקטסים מסויימים לצורך העברת מידע, שיווק, פרסום ומסחר ומשולב בחיינו דרך אמצעי התקשורת השונים בשילוב אומנות ויצירתיות. המעצב עוסק בשכנוע חזותי, באמצעות אומנות טכנית המופעלת ע"י מערכות טכנולוגיות ממוחשבות בעזרתן הוא מצליח למשוך את תשומת הלב ולגרות את העין. תקשורת חזותית הוא מונח כללי למגוון של נושאים בתקשורת חזותית בנושאי עיצוב ופיתוח לתחומי מדיה מגוונים כמו– אינטרנט, טלוויזיה, פרסום ושיווק עיצוב לדפוס וכדומה. 
 
עיצוב גרפי ותקשורת חזותית
"עיצוב גרפי הוא תהליך של תקשורת חזותית" | תמונה: shutterstock
 
 
מסלולי לימוד
קורס בתקשורת חזותית קיים במגוון ענק של אפשרויות ומוסדות לימוד, החל מבחירת קורס תקשורת חזותית למטרות העשרה, מסלולי הנדסאי תקשורת חזותית ועד תואר ראשון בתקשורת חזותית והמשך לתארים מתקדמים במוסדות אקדמיים מובילים מבחינה בינלאומית לעיצוב. בנוסף, יש מסגרות נוספות בהן מוצעים קורסים בתקשורת חזותית בכל מיני מסלולים שונים ובתחומי עיצוב ומדיה – בניית אתרים, עיצוב גרפי, קורסי צילום מקצועיים, מכינות לעיצוב ועוד. מכיוון שהתחום מגוון יש היצע רחב של מכללות לתקשורת חזותית בכל רחבי הארץ.
 
 
מה לומדים?
לימודי עיצוב תקשורת חזותית מאופיינים בהמון נושאי לימוד שונים בתחום העיצוב התקשורתי והגרפי, הסאונד והתנועה. אלה לימודים המשלבים מגוון תחומים והם בדיוק נקודת האמצע בין מסלולים קצרים מדי או ארוכים מדי.
 
 
אפשרויות תעסוקה
עבודה בענף התקשורת המודרנית יכולה להיות מעניינת ומאתגרת מאד והביקוש לבעלי מקצוע טובים בתחום זה היא רבה עקב התחרות הגדולה שיש. אפשר להתשלב במגוון תחומים כמו להיות פרילנסר בתחומי אינטרנט, טלוויזיה, פרסום ושיווק עיצוב לדפוס או באותה מידה להיות שכיר, ולהביא את היצירתיות שבכם ליד ביטוי.

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי