האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

טיפול רגשי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בטיפול רגשי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
מטרתו של טיפול רגשי הוא לסייע לכל האנשים שמתמודדים עם מצוקה נפשית או קשיים נפשיים המתעוררים לעיתים תכופות או נדירות. קשיים אלה יכולים לבוא לכדי ביטוי בסיטואציות שונות הן בהתנהלות היומיומית השוטפת והן באירועים פתאומיים המשנים בין רגע תפיסות עולם וחיים. טיפול רגשי מתבצע לרוב באמצעות מבחר של פעילויות הנכללות בתחום של תרפיה באומנות כדוגמת טיפול בציור, טיפול בפיסול, טיפול ברישום, טיפול במוסיקה ועוד.
 
ההנחה המרכזית עליה מבוסס הטיפול הרגשי היא המתאם בין עולמו הפנימי של האדם ליצירה האמנותית המחוברת אל הרגש. בכל פגישה טיפולית נפתח הצוהר לפנים המטופל ולרגשותיו הפנימיים וכך הוא יכול ללמד על עצמו יותר - להבין מה נקודות החוזק והחולשה שלו, לפענח מה יכול לעזור לו להתפתח ולמצוא את נקודות האיזון הדרושות לו לאיכות חיים טובה יותר.
 
 
מטרות הטיפול
המטרות המרכזיות אותן מנסים להשיג המטפלים אשר משתמשים בשיטת טיפול רגשי הן לטפל במצבים של צמיחה אישית, שיפור מיומנויות אישיות, שיפור וחידוד התקשורת הבין אישית, קשיי למידה, הפרעות קשב וריכוז, חוסר ביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, התפרצויות תסכול וזעם, מצבים של פוסט טראומה, מצבים של התעללות, פרידות, אובדן ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בריפוי וטיפול באמנות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים