האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי אופניים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי אופניים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס מדריכי אופניים
 
הרכיבה על אופניים הפכה לטרנד הספורטיבי אולי המבוקש ביותר, כמעט לכל אחד יש חבר שרוכב על אופניים בין אם בשטח או במסלול רכיבה, בגלל הטרנד הירוק והרצון לשמור על איכות הסביבה הרבה אנשים מוצאים את עצמם רוכבים על אופניים בדרכם לעבודה או לבית, הם מעדיפים לעשות מרחקים קצרים באופניים מאשר לקחת אוטובוס או מונית וכך גם לשמור על איכות הסביבה וגם לשרוף כמה קלוריות.
 
קורס מדריכי אופניים מכשיר את הלומדים בו את כל רזי המקצוע ותחום האופניים, בין עם מדובר על טכניקות רכיבה מיוחדות לשטחים מיוחדים ובין התאמת תוכנית אימון לכל אחד מקהל תלמידיו, קורס מדריכי אופניים בנוי מחומר תיאורטי וחומר מעשי כאשר יש דגש על כיצד להדריך רוכבי אופניים לרכיבה נכונה ובטוחה. לרכיבה על אופניים ישנם כמה קורסי מדריכים המחולקים לפי סוג הרכיבה, בין היתר נמצא את קורס מדריכי אופניים לרכיבה בשטח או קורס מדריכי אופני סטודיו או מדריכי אופניים לרכיבת טיולים בקבוצות וכ"ו.
 
 
קורס מדריכי אופניים - למי מיועד הקורס
 
קורס מדריכי אופניים מיועד לבעלי 16 ומעלה, המציגים אישור רפואי ובעלי ידע ברכיבה על אופניים ומעוניינים להדריך אנשים לרכיבה נכונה ובטוחה באופניים, בין אם לרכיבת שטח או סטודיו וכ"ו. לאחר מעבר הקורס התלמיד יוכל להדריך רוכבים בכל הגילאים לכל פעילות, בין אם תחרותית או עממית. 
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים