האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס עריכת סרטים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס עריכת סרטים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס עריכת סרטים
 
עריכת סרטים אינו דבר קל לעשייה, ולכן יש לעבור התמחות מקצועית ומעמיקה בתוכנות עריכה המתאימות לתחומי הקולנוע והטלוויזיה, עורך תוכן הוא האדם אשר לוקחת את החומר המצולם ומסדר אותו כך שלא יבחינו שהסרט צולם בכמה וכמה סצנות, הוא זה שמסדר את החומר עד לקבלת תוצאה חלקה ומוגמרת שבא אנו צופים בקולנוע או בטלוויזיה.
 
כיום עם השתלטות העולם הדיגיטאלי על חיינו, כל אחד יכול לערוך סרט קצר בביתו באמצעות המחשב האישי שלו או אפילו באמצעות הסמארטפון, דבר זה מתאים לסרטונים קצרים המשמשים בעיקר להעלאות ליוטיוב ולימי הולדת, אך מי שרוצה להיכנס לעולם המקצועי של עריכת סרטים צריך לעבור קודם כל קורס עריכת סרטים.
 
 
קורס עריכת סרטים - נושאי הלימוד
 
בקורס עריכת סרטים יקנו לכם את המיומנויות הטכניות הדרושות לשם עבודה כעורכי סרטים, אך לא רק תלמדו לעשות שימוש בשפה הקולנועית, ועל ידי כך תדעו להתאים את החיתוכים והחיבורים בין תמונות לפס הקול בכל מיני סוגי סרטים: עלילתיים, פרסומות, קליפים ועוד. כיום תוכנת העריכה הטובה ביותר היא תוכנת ה- after effects אשר רוב קורס עריכת סרטים עושים שימוש ומכשירים את תלמידיהם על תוכנה זו. לאחר קורס עריכת סרטים תוכלו להשתלב בתור עורכי סרטים בחברות הפקה, בערוצי הטלוויזיה ובקולנוע.
 

קורסים ולימודי תעודה בקולנוע וטלוויזיה - הפקה ובימוי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים