האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

עיצוב אופנה לנערות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בעיצוב אופנה לנערות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
עיצוב אופנה לנערות
 
עיצוב אופנה הוא תחום מצליח ומשגשג מאוד בקרב החברה הישראלית. חנויות ורשתות של מעצבים חדשים נפתחים במקומות רבים בארץ, מופקות המון תכניות טלוויזיה העוסקות בסטיילינג ובאופנה ובולט לעין ההווי האופנתי בקרב הציבור הישראלי שאוהב להתלבש ולהיראות תמיד מודרני ואופנתי. עולם עיצוב האופנה חדר גם אל שכבות הגיל הנמוכות יותר ובשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה של הימשכותם של נערים ונערות רבים לתחום הזוהר של האופנה, דבר שבא לידי ביטוי בהתחקות אחר סגנון הלבוש של מבוגרים ושל דמויות נערצות ומפורסמות.
 
לימודי עיצוב אופנה לנערות מיועדים לנערות בגילאי העשרה, בעלות תשוקה לעיצוב אופנה וכישרון טבעי בתחום אשר רוצות לקבל כבר בגיל מוקדם כלים בסיסיים בעיצוב אופנה שיהוו בשבילן תשתית מצוינת לקראת המשך עיסוקן במקצוע בעתיד.
 
 
עיצוב אופנה לנערות - נושאי לימוד
 
במסגרת קורסים שונים של עיצוב אופנה הנערות לומדות המשתתפות בראש ובראשונה את מרכיב היסוד הבסיסי ביותר בלימודי עיצוב אופנה באשר הם - תפירה. במסגרת הקורסים נלמדים נושאי תשתית בתפירה שמטרתם להקנות למשתתפות ידע מקיף ומעשי בתפירה ידנית ובתפירה באמצעות מכונות. לאחר מכן המשתתפות תלמדנה איך להכין גזרות לבוש שונות, איך לשרטט על בדים, איך לגזור בצורה נכונה, איך לתפור חצאיות ושמלות, איך לתפור תיקים, איך להדפיס על בגדים, איך למדוד ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים ומעניינים.
 

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב אופנה ותדמיתנות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים