האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי קראטה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי קראטה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
קראטה היא אמנות לחימה ישנה שפותחה ביפן, משמעות השם היא יד ריקה, והכוונה היא לחימה ללא נשק, הרבה ילדים קטנים מתלהבים ללכת לחוג קראטה או ג'ודו כאשר הם קטנים, וזאת משום שאומנות הלחימה נותנת לילדים כוח להגיב כאשר מרביצים להם, יחד עם זאת ההורים מעודדים הרשמה לחוג אמנויות לחימה מכיוון שבחוג זה מסבירים להם שמכות הוא הפיתרון הסופי אליו יש לגשת, וגם הוא ברמה מסוימת.
 
עצם העניין שהרבה ילדים מבקשים להירשם לקורסי קראטה יוצרת ביקוש לקורס מדריכי קראטה, קורס אשר מכשיר את התלמידים להעביר שיעורי קראטה למגוון רחב של קהלים, בין אם מדובר על חוגי ילדים, נוער ובוגרים. הקראטה התקדם בשנים האחרונות ואף ישנה אפשרות כי יצטרף כאחד התחרויות המתחרות באולימפיאדה.
 
 
נושאי הלימוד
 
קורס מדריכי קראטה מורכב מנושאים עיוניים ומעשיים, כמו במרבית התחומים הספורטיביים גם בקורס מדריכי קראטה ישולבו הנושאים אנטומיה, פציעות, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה בספורט, תזונה ועוד, בנוסף לנושאים אלו ישנם נושאים שייחודים לתחום הקראטה ולאימון קראטה לשלל אוכלוסיות היעד, ילדים, נוער ומבוגרים. כמו כן, לאחר מעבר הקורס ידרשו המאמנים לעתיד לעבוד סטאז' ולהנחות כיתת קראטה תחת פיקוח.
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים