האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי זומבה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מדריכי זומבה

קורס מדריכי זומבה
 
נדמה שלאחרונה כולם מדברים על זומבה, מה שהחל כסגנון אירובי קטן הפך במהרה למדובר ביותר, כך שאפילו היה מערכון קבוע המשתף זומבה בארץ נהדרת, האימון בזומבה הוא אימון אירובי בשילוב מוזיקה דרום אמריקאית וסגנונות ריקוד כמו סלסה, היפ הופ, ריקודי בטן, שטנגו, סמבה, ריקוד מחול ועוד. על ידי אימון זומבה ניתן לשרוף קלוריות ולחטב את הגוף גם יחד, כמו כן הזומבה גורמת לשיפור סיבולת לב וריאה ושיפור הכושר הגופני שלנו, כל זאת תוך הנאה ממוזיקה וריקוד.
 
 
קורס מדריכי זומבה - נושאי הלימוד
 
קורס מדריכי זומבה בשווה לקורס מדריכי אירובי, ילמדו התלמידים חומרי תיאורטי וחומרי מעשי על הזומבה, בין היתר ילמדו התלמידים על היסטורית הזומבה, כיצד החלה, כיצד התפתחה לזומבה שאנו מכירים, כמו כן ילמדו את כל צעדי הזומבה, על כל סגנונות הריקוד המתאימים לו החל מסמבה עד מחול, בנוסף לכך בקורס מדריכי זומבה ילמדו יסודות ניהול שיעור ואימון זומבה כמו כן את כל הצד המוזיקאלי, איזה שירים מתאימים לזומבה ולסגנונות הריקוד המתאימים לו.
 
אם כך קורס מדריכי זומבה מבוקש מאוד בקרב אנשים המעוניינים לעבוד עם אנשים ולדאוג לחיטובם, אנשים שחיים מוזיקה, ריקוד ואימון מתאימים מאוד להדרכת זומבה, קורס מדריכי זומבה קיים במגוון רחש של מרכזי ספורט המפעילים הדרכות לספורט, הקורס אינו ארוך ולאחריו יקבלו התלמידים תעודת מדריך זומבה.
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי