האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי זומבה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי זומבה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
ריקודי זומבה הם שילוב של אירובי, מקצב דאנס, מוזיקה דרום אמריקנית ומחול לטיני בין לאומי כגון: סלסה, רומבה, סמבה, ריקודי בטן, היפ הופ, שטנגו ועוד. ריקודי הזומבה ידועים כריקודים המהווים בפני רבים כפעילות שבעזרתה ניתן לחטב את הגוף, לשדרג את יכולות הסיבולת והכושר, לשפר את כישורי הריקוד וכל זאת תוך חוויה שמעניקה תחושה נפלא של מיצוי. בתקופה האחרונה אנחנו עדים לתופעה של גידול במספר המתעניינים בלימודי ריקודי זומבה והיא כבר הפכה לחיידק תחביבי בקרב אין ספור קהלי יעד בארץ ובעולם. כיאה לתופעה הגוברת, ענף הזומבה אף תקע יתד וזכה להכרה מהאקדמיה העולמית לפיה קיימים סטנדרטים שונים המנחים את רוקדי הזומבה למיניהם ומדריכי הזומבה בפרט ומשמשים כמודלים לחיקוי עבור תלמידיהם.
 
נדמה שלאחרונה כולם מדברים על זומבה, מה שהחל כסגנון אירובי קטן הפך במהרה למדובר ביותר, כך שאפילו היה מערכון קבוע המשתף זומבה בארץ נהדרת, האימון בזומבה הוא אימון אירובי בשילוב מוזיקה דרום אמריקאית וסגנונות ריקוד כמו סלסה, היפ הופ, ריקודי בטן, טנגו, סמבה, ריקוד מחול ועוד. על ידי אימון זומבה ניתן לשרוף קלוריות ולחטב את הגוף גם יחד, כמו כן הזומבה גורמת לשיפור סיבולת לב וריאה ושיפור הכושר הגופני שלנו, כל זאת תוך הנאה ממוזיקה וריקוד.
 
 
קורס מדריכי זומבה
אילוסטרציה | shutterstock
 
 
 
נושאי הלימוד
קורס מדריכי זומבה בשווה לקורס מדריכי אירובי, ילמדו התלמידים חומרי תיאורטי וחומרי מעשי על הזומבה, בין היתר ילמדו התלמידים על היסטורית הזומבה, כיצד החלה, כיצד התפתחה לזומבה שאנו מכירים, כמו כן ילמדו את כל צעדי הזומבה, על כל סגנונות הריקוד המתאימים לו החל מסמבה עד מחול, בנוסף לכך בקורס מדריכי זומבה ילמדו יסודות ניהול שיעור ואימון זומבה כמו כן את כל הצד המוזיקאלי, איזה שירים מתאימים לזומבה ולסגנונות הריקוד המתאימים לו.
 
אם כך קורס מדריכי זומבה מבוקש מאוד בקרב אנשים המעוניינים לעבוד עם אנשים ולדאוג לחיטובם, אנשים שחיים מוזיקה, ריקוד ואימון מתאימים מאוד להדרכת זומבה, קורס מדריכי זומבה קיים במגוון רחש של מרכזי ספורט המפעילים הדרכות לספורט, הקורס אינו ארוך ולאחריו יקבלו התלמידים תעודת מדריך זומבה.
 
כאמור, ישנם מוסדות רבים שמציעים לימודי ריקודי זומבה כשבמסגרתם זוכים המשתתפים ללמוד על היסטוריית הזומבה, על הצד המדעי בהתעסקות עם הענף המאחד ענפי ספורט שונים. במסגרת הלימודים המשתתפים מקבלים את האפשרות להכיר ולתרגל את צעדיה הבסיסיים של ריקוד הזומבה כמו גם נושאים שונים ואלמנטים מתחום המחול והכושר, מקצבים של ריקוד, כיווני תנועות הגוף, יסודות תשתיות מוזיקליות עליהן מבוסס ריקוד זומבה ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים