האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מצילי ים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מצילי ים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
ישראל היא ארץ של קיץ, הרבה מאוד ישראלים ותיירים פוקדים את חופי ארצנו בקיץ ובימים החמים, כאשר בימים חמים במיוחד אין מקום לזוז בחוף הים, עם כל זה צריכים להתמודד המצילים, מציל הים משקיף מעל כולם בבוטקה שלו, ואמור להציל אנשים שטבעו או נסחפו לים, אך לרוב הוא מתעסק במניעת ההגעה למצבים קשים של טביעה או סחף, הוא משתמש במערכת קריזה על מנת להרחיק ילדים ואנשים ממקומות המיועדים לסכנות, הוא צריך לפקוח אלף עיניים בכדי לעשות זאת.
 
אם כך עבודת המציל היא עבודה הדורשת אחריות גדולה, קורס מצילי ים מיועד לאנשים בעלי אחריות שאוהבים את הים, ורוצים לעבוד בלהציל אנשים, לרוב תופסים את עבודת המציל כלא רצינית אך כמות האחריות שמונחת על כתפיו היא גדולה, ברגע האמת הוא זה שצריך להחליט את ההחלטות הגדולות כמו איזה איזור בים יש לסגור, איזה דגל יש להניף, ולהזהיר אנשים מפני טביעה כול הזמן.
 
 
קורס מצילי ים - נושאי הלימוד
 
קורס מצילי ים כמו קורס מצילים רגיל מורכב מחומר תיאורטי וחומר מעשי, בין הנושאים הקיימים בחומר התיאורטי ניתן למצוא נושאים כמו: השפעת הרוחות על הים, סכנות הים והיחלצות מהן, שילוט ומתקני החוף, תפקידי המציל וחובותיו ועוד, החומר התיאורטי מתעדכן כל הזמן. בנוסף לחומר התיאורטי קורס מצילי ים דורש גם יישום של החומר התיאורטי באופן מעשי לדוגמא שחייה למרחקים בים גבה גלים, חתירה על חסקה, הצלת טובע והנשמתו, הובלת טובע בשחייה, הגשת עזרה ראשונה לכל בעיה המתרחשת בתחום אחריותו.
 
תנאי קבלה
 
לקורס מצילי ים מתקבלים מועמדים שגילם מעל ל-18 ושהם בוגרי 9 שנות לימוד ומעלה .כמו כן ,יש להציג אישור המעיד על בריאות תקינה וכושר גופני וכמובן תעודת יושר(ללא עבר פלילי) מטעם משטרת ישראל .חלק מן המוסדות דורשים להוכיח שליטה במגוון סוגי שחייה.
 
שכר ממוצע
 
השכר של מצילי ים מתחלק לדור א'(ותיקים) ודור ב' (מתחילים).
מצילים השייכים לדור א' יכולים להגיע ל-28,000 ש"ח בחודש בממוצע ואילו מצילים השייכים לדור ב' יכולים להגיע לשכר של 14,000 ש"ח בחודש בממוצע .

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים