האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס מדריכי כדורסל

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי כדורסל
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
ענף הכדורסל הוא אחד מענפי הספורט הפופולאריים והאהובים ביותר בעולם. הכדורסל נחשב לאחד מהמשחקים הקבוצתיים ביותר שקיימים בספורט והוא מאופיין באנרגטיות, קצביות ומאמץ מחשבתי גדול מאוד. כיום, הכדורסל סוחף אחריו מעריצים ואוהדים רבים בכל העולם ובפרט הכדורסל האמריקאי והאירופאי. קורס מאמני כדורסל פונה לכל חובבי משחק ה"פרקטים" והכדור הכתום והוא מתיימר להקנות להם ידע רחב ומעמיק לשיפור מיומנויות המשחק לצד מתן אספקטים לאימון והדרכת חניכים. בעזרת הכלים הטכניים וטקטיים שיילמדו במסגרת קורס מאמני כדורסל יוכלו הבוגרים להשתלב כמאמנים מקצועיים בקייטנות כדורסל, באגודות כדורסל ובמרכזי ספורט שונים בארץ.
 
כדורסל הוא הספורט השני בחשיבותו בישראל, אחרי הכדורגל, אך אולי יותר מהכדורגל, נבחרת ישראל בכדורסל היא היותר מוצלחת מבין נבחרות ישראל למשחקי כדור, ילדים רבים רוצים להשתתף בחוג כדורסל, למרות חשיבות הגובה בכדורסל, גם ילדים לא גבוהים יכולים להצליח בכדורסל, למשחק הכדורסל הרבה מאוד נקודות חיוביות המשפיעות על התפתחות הילדים, בין עם חברתית או אישיותית, ולכן הרבה הורים רושמים את ילדים לחוג כדורסל, הביקוש לחוגי כדורסל יוצר ביקוש רב לקורס מדריכי כדורסל המכשיר מדריכי כדורסל. 
 
 
קורס מדריכי כדורסל - נושאי הלימוד
 
קורס מאמני כדורסל מציע למשתתפים מבחר גדול של נושאי לימוד הנוגעים ללימודי מדעים וללימודי ענף. החומר בתחום המדעים כולל נושאים כגון:
 
  • מדע הספורט
  • אנטומיה
  • פיזיולוגיה
  • יסודות אימון
  • פסיכולוגיה בספורט
 
במסגרת התכנים הענפיים נלמדים נושאים כגון מיומנויות אישית בכדורסל, טכניקות בכדורסל, טקטיקות בכדורסל, שיפור יכולת גופנית, עקרונות חוקת הכדורסל והשיפוט בכדורסל ועוד.
 
קורס זה נמשך כ- 200 שעות, ואורכו בין חצי שנה ל-8 חודשים. הקורס מיועד לחובבי כדורסל, בני 16 ומעלה המעוניינים לעבוד בהדרכת קבוצות ילדים ונוער לכדורסל, הקורס מתקיים במכללות המיועדות להדרכות בתחומי הספורט, חומר הלימוד מורכב מחובר תיאורטי ומעשי, כמו מרבית תחומי הספורט גם בקורס מדריכי כדורסל יש חשיבות רבה לנושאים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה ופסיכולוגיה, כמו כן ילמדו הנושאים: לימוד טקטיקה אישית וקבוצתית, עזרה ראשונה, תורת האימון, הכנה לפני אימון, הדרכת ילדים ונוער ועוד, כמובן שיש לבחור במקום אשר תוכנית הלימוד שלו מאושרת על ידי משרד החינוך ופועלת על פי חוק הספורט.
 
 
למי מיועד קורס מדריכי כדורסל?
הקורס מיועד לאנשים שאוהבים כדורסל המעוניינים להדריך ולאמן כדורסל. כמו כן הקורס יכול להתאים גם לשחקני כדורסל אשר רוצים להרחיב את הידע שלהם ורואים את עצמם מגדלים ומלמדים את הדור הבא. 
 
 
תנאי קבלה לקורס
מעל גיל 16, אישור מרופא אשר מעיד על בריאות תקינה ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית. בנוסף המועמדים צריכים לעמוד בראיון אישי ובמבחן מעשי הבודק מיומנות אישית וביצוע של מרכיבים טכניים בכדורסל.
 
 
תעודת הסמכה ועבודה בתחום
העומדים בדרישות הקורס על פי חוק הספורט ואישור משרד החינוך יקבלו תעודת מדריך כדורסל מוסמך. התעודה נותנת את האפשרות לאמן קבוצות לא תחרותיות וקבוצות ליגה של ילדים ונוער עד גיל 16. בעלי תעודת ההסמכה יכולים להשתלב כמדריכי כדורסל בבתי ספר, חוגים, מועדניות ועוד.
 
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים