האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס מדריכי כדורסל
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

קורס מדריכי כדורסל

קורס מדריכי כדורסל
 
כדורסל הוא הספורט השני בחשיבותו בישראל, אחרי הכדורגל, אך אולי יותר מהכדורגל, נבחרת ישראל בכדורסל היא היותר מוצלחת מבין נבחרות ישראל למשחקי כדור, ילדים רבים רוצים להשתתף בחוג כדורסל, למרות חשיבות הגובה בכדורסל, גם ילדים לא גבוהים יכולים להצליח בכדורסל, למשחק הכדורסל הרבה מאוד נקודות חיוביות המשפיעות על התפתחות הילדים, בין עם חברתית או אישיותית, ולכן הרבה הורים רושמים את ילדים לחוג כדורסל, הביקוש לחוגי כדורסל יוצר ביקוש רב לקורס מדריכי כדורסל המכשיר מדריכי כדורסל. 
 
 
קורס מדריכי כדורסל - נושאי הלימוד
 
אם כך קורס מדריכי כדורסל מכשיר מדריכים לקבוצות כדורסל, קורס זה נמשך כ- 200 שעות, ואורכו בין חצי שנה ל-8 חודשים. הקורס מיועד לחובבי כדורסל, בני 16 ומעלה המעוניינים לעבוד בהדרכת קבוצות ילדים ונוער לכדורסל, הקורס מתקיים במכללות המיועדות להדרכות בתחומי הספורט, חומר הלימוד מורכב מחובר תיאורטי ומעשי, כמו מרבית תחומי הספורט גם בקורס מדריכי כדורסל יש חשיבות רבה לנושאים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה ופסיכולוגיה, כמו כן ילמדו הנושאים: לימוד טקטיקה אישית וקבוצתית, עזרה ראשונה, תורת האימון, הכנה לפני אימון, הדרכת ילדים ונוער ועוד, כמובן שיש לבחור במקום אשר תוכנית הלימוד שלו מאושרת על ידי משרד החינוך ופועלת על פי חוק הספורט.
 
 
למי מיועד קורס מדריכי כדורסל?

הקורס מיועד לאנשים שאוהבים כדורסל המעוניינים להדריך ולאמן כדורסל. כמו כן הקורס יכול להתאים גם לשחקני כדורסל אשר רוצים להרחיב את הידע שלהם ורואים את עצמם מגדלים ומלמדים את הדור הבא. 
 
 
תנאי קבלה לקורס
 
מעל גיל 16, אישור מרופא אשר מעיד על בריאות תקינה ועל כשירות לעסוק בפעילות גופנית. בנוסף המועמדים צריכים לעמוד בראיון אישי ובמבחן מעשי הבודק מיומנות אישית וביצוע של מרכיבים טכניים בכדורסל.
 
 
תעודה והסמכה ועבודה בתחום

העומדים בדרישות הקורס על פי חוק הספורט ואישור משרד החינוך יקבלו תעודת מדריך כדורסל מוסמך. התעודה נותנת את האפשרות לאמן קבוצות לא תחרותיות וקבוצות ליגה של ילדים ונוער עד גיל 16. בעלי תעודת ההסמכה יכולים להשתלב כמדריכי כדורסל בבתי ספר, חוגים, מועדניות ועוד.
 
 

קורסים ולימודי תעודה בהסמכת מדריכי ומאמני ספורט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי