האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תדמיתנות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תדמיתנות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי תדמיתנות
 
תחום האופנה תומן בחובו הרבה תתי תחומים שמשלימים אותו, אחד מאותם תחומים אלה הוא תדמיתנות, בעזרת לימודי תדמיתנות יוכלו הלומדים להתאים את הבדים והצבעים לקולקציה שמעצב האופנה מעצב, ניתן לומר שהתדמיתן בעצם ממשיך את עבודת המעצב.
 
למי מתאים
 
לימודים תדמיתנות מתאימים בעיקר לכל מי שמעוניין לרכוש מקצוע ולהשתלב בתעשיית האופנה.
 
תנאי קבלה
 
רוב המוסדות לימוד כיום דורושת תנאי קבלה כמו:
-12 שנות לימוד.
-בעלי ניסיון בסיסי או ידע מינימלי בתחום העיצוב אופנה/תפירה (חלק מן המוסדות לימוד דורשות תיק עבודות).
-ראיון אישי
 
משך זמן הלימודים
 
לימודי תדמיתנות מתפרשים לרוב בין 13 ל-25 מפגשי לימוד(בין 8-10 חודשים בממוצע). כמו כן, יש מענה ללימודי בוקר וללימודי ערב המתאימים לאנשים שעובדים ורוצים לשלב את הלימודים תוך כדי עבודתם .
 
 
נושאי לימוד
 
בלימודי תדמיתנות תלמדו להפוך רעיונות למציאות, מעיצוב בגדים בשחור לבן, לתת חיים לבגד, להתאים לו את הבד המתאים, את הצבעים המתאימים ועוד, לימודי תדמיתנות כוללים שימוש בכלי שרטוט וגיליונות עבודה בכדי ליצור מספר תדמיות לעיצוב בגד אחד. לאחר שהתדמיתן עושה את עבודתו הוא תופר את הבגד הראשוני ומשפר אותו לאט לאט עד שמתקבלת התוצאה הסופית שלפיה ייצרו עוד אלפי בגדים.
בנוסף לזאת, נעסוק גם בתחומים כמו:ציור ומבנה גוף,דיגום והכנת תדמיות, נלמד גם על תורת החומרים(טקסטיל),טכנולוגיות תפירה מתקדמות ועוד.
 
את לימודי תדמיתנות ניתן למצוא במגוון מכללות ייעודיות לתחום האופנה או במכללות כלליות, כמו כן לימודי תדמיתנות מותאמים גם למתחילים וגם למתקדמים, לרוב הלימודים מתקיימים בשיטה הישנה של עפרונות וגיליונות נייר, אך בימינו ניתן גם למצוא לימודי תדמיתנות ממוחשבים, זאת אומרת שאת כל השרטוטים ניתן לבצע באמצעות תוכנות גרפיות ייעודיות לשרטוטים כמו סקאצ' אפ וכ"ו. כמו כן, ניתן למצוא לימודי תדמיתנות במגוון רחב של התמחויות לדוגמא, לימודי תדמיתנות לבגדי ערב, לימודי תדמיתנות לבגדי תינוקות ועוד.
 
למידע נוסף על קורס עיצוב אופנה 
 
אפשרויות תעסוקה
 
בסיום הלימודים הבוגרים יוכלו להתשלב במגוון עבודות נחשבות בעולם עיצוב האופנה כמו: בתי אופנה, סטודיו לשמלות כלה וערב, מעצבים מובלים וכו'. 
 
שכר התחלתי ממוצע
 
כמו בכל תחום הכל תלוי ניסיון וותק בתחום, בוגרים צעירים שמתחילים את דרכם בתחום יכולים להגיע למשכורות של 8,000 ש"ח בממוצע ובשנים מתקדמות יותר אפשר להגיע לשכר שבין 10,000 ל-15,000 ש"ח 
 

קורסים ולימודי תעודה בעיצוב אופנה ותדמיתנות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים