האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי סטיילינג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי סטיילינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי סטיילינג
סטיילינג בשנים האחרונות הפך מתחביב למקצוע לכל דבר, תפקידו של הסטייליסט להמחיש את מה שהוא מרגיש וחושב בעזרת בחירת סגנון בגדים ואקססוריז (אביזרי לבוש). לימודי סטיילינג יכשירו אותך לייעץ לאנשים איך להתלבש, באיזה אביזרים להשתמש, איזה פריטים נכון לשלב ביחד ואילו לא .
 
מקצוע הסטייליסט הפך להיות מבוקש מאוד, אם פעם היה דיי במעצב אופנה כדי לקבוע את הסטייל, כיום יש צורך באיש מקצוע מיומן על מנת להפיק את התצוגה ולקבוע את הסטייל של הבית, החברות, סדרות טלוויזיה, סרטי קולנוע, תיאטרון ועוד הרבה תחומים בחיינו.
כמובן שלכול תחום ותחום יש את האיש מקצוע ואיש הסטיילינג המתאים. לא סתם ידוענים רבים בוחרים להעסיק סטייליסט אישי שצמוד אליהם ומנחה אותם איך להתלבש כדי להוציא אותם טוב בתקשורת ובתמונות. כמו כן גם בהפקות של תוכניות וסרטי קולנוע משלבים את הסטייליט בעבודה בכדי לאפיין את אישיותו של הדמות באמצעות הבגדים.
 
למי מתאים
בכדי לעסוק בסטיילינג יש להיות בעל ראש יצירתי מאוד ולהעז בבחירות ובשילובים של הבגדים, לימודי סטיילינג מכשירים את התלמידים לעיסוק בתחום הסטיילינג, שגם הוא מאופיין בהרבה תתי תחומים, ניתן למצוא לימודי סטיילינג לעולם האופנה, לימודי סטיילינג אישי, לימודי סטיילינג לגברים, לימודי סטיילינג לבתים (עיצוב פנים), לימודי סטיילינג קוטור, לימודי סטיילינג למגזר הדתי ועוד.
 
תנאי קבלה
לרוב המוסדות שמקיימים קורס זה אין תנאי קבלה מקדימים . 
 
נושאי לימוד 
במהלך הקורס ניגע בכמה וכמה נושאים כמו : תולדות האופנה, פיתוח קונסט וגיבוש רעיונות, חיזוי טרנדים, הפקת סטיילינג בצורה מקצועית ,סטיילינג בעולם הטלויזיה ,סטיילינג לתצוגות אופנה, סטיילינג אישי ותדמיתי, סדנאות אקססוריז, שיווק,פרסום,יחצ"נות וכו' .
 
זמן הלימודים
אורך הקורס משתנה ממוסד למוסד בהתאם לתכנים המועברים בקורס ,כאשר הממוצע כיום בשוק מתפרס על פני 6-8 חודשים במתכונת של פעם או פעמיים בשבוע.
 
אפשרויות תעסוקה
מכיוון שהביקוש לסטיילינג גדל בשנים האחרונות נפתחים אופציות רבות בפני הבוגרים כמו : השתלבות בהפקות אופנה, מגזינים, תוכניות טלויזיה, סרטי קולנוע, תאטרון, סטייליסט אישי לכוכבי סלבס ,עיצוב חלונות ראווה,יועץ תדמית לחברות אופנה וכו'.  
 
שכר התחלתי
שכר ממוצע בשוק יכול לנוע בין 6,000 ל-8,000 ש"ח תלוי ותק וניסיון בתחום .
 
 
 
 

קורסים ולימודי תעודה בסטיילינג ואקססוריז בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים