האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי גרפולוגיה - כל מה שצריך לדעת כדי להפוך לגרפולוג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי גרפולוגיה - כל מה שצריך לדעת כדי להפוך לגרפולוג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
גרפולוגיה, המוכרת גם כ"תורת כתב היד", מניחה שכתב ידו של האדם משקף את יכולותיו החברתיות והשכליות כמו גם את מצבו הפיזי והנפשי. בעזרת הגרפולוגיה ניתן לחקור ולנתח קשרים שבין כתב היד של בני אדם לבין התנהגותם ותכונותיהם האישיות. לימודי גרפולוגיה מציעים למעוניינים הזדמנות לרכוש מקצוע בתחום ייחודי בו יוכלו לבטא את כישורי הפענוח והזיהוי שלהם ולעזור ללקוחותיהם להשיג את מטרותיהם האישיות והמקצועיות בחיים. בתום לימודי גרפולוגיה יוכלו הבוגרים לעבוד במכוני גרפולוגיה, בחברות משאבי אנוש, במוסדות ציבוריים ופרטיים ואף כגרפולוגיים עצמאיים שמתמחים באיתור לקוחות פוטנציאליים ובהתאמת הטיפול הספציפי בשבילם כגון שירותי ייעוץ אישי, חוות דעת למעסיקים, הכוונה מקצועית, ניתוחי ציורים הרצאות שונות ועוד.
 
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים פונים ללמוד קורסים מעולם הרוח כמו גרפולוגיה ואסטרולוגיה. כאשר אנחנו מדברים על תחום האסטרולוגיה צריך לזכור שמדובר בתחום עתיק מאוד אך העניין בו מושך הרבה מתעניינים. האמונה היא כי לכוכבים יש השפעה גדולה עלינו והמזל איתו אנו נולדים מלווה אותנו כבר אלפי שנים. במהלך לימודי האסטרולוגיה הסטודנט ילמד כיצד לבנות מפה אסטרולוגית ולנתח בני אדם. אנשים רבים נמצאים בנקודה מסוימת בחיים בה הם צריכים לבחור מה יהיה הצעד הבא שלהם ומה הדבר הנכון לעשות. העזרת המפה האסטרולוגית ניתן לסייע בניתוח המצב ולהבין דברים הן לגבי ההווה והן לגבי העתיד.
 
 
 תכני לימוד
במסגרת לימודי גרפולוגיה נלמדים מגוון של נושאים המשלבים בין לימודים עיוניים לבין התנסות מעשית ופרקטית בתחום. בין הנושאים המרכזיים שיילמדו בקורסים השונים הם מבוא לגרפולוגיה, היסטורית הגרפולוגיה ועקרונותיה המרכזיים, תורת הכתב - תנועות, ארגון וצורות, מימדי רוחב, מימדי אורך, מימדי עומק, תנועות וצורות כתב שונות, איתור אותות מצוקה עפ"י כתב ואיורים כביטוי גרפי. 
 
 
משך הלימודים
קורס גרפולוגיה בדרך כלל יכול להימשך שנה אחת, שנתיים ואף 3 שנים בהתאם למוסד המלמד ולמסגרת הלימודים בה בוחר הסטודנט. יש לציין כי קיימים קורסים קצרים יותר בגרפולוגיה המתאימים יותר לאלה המעוניינים ללמוד גרפולוגיה כהעשרה או כפנאי.
 
 
אפשרויות התעסוקה
בסיום קורס גרפולוגיה יוכלו הבוגרים לעבוד כגרפולוגים בחברות לייעוץ והשמה, חברות כוח אדם, מכוני אבחון למיניהם ואף לעבוד כגרפולוגים עצמאיים.

קורסים ולימודי תעודה באסטרולוגיה, גרפולוגיה, נומרולוגיה וקריאה בקלפים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים