האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס php

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס php
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס php
 
Php הינה שפת תכנות המשמשת בעיקר לתכנות יישומי אינטרנט, צורת הקוד שלה דיי דומה לשפת c, כמו כן שפת  php היא שפת קוד פתוח ולכן כל אחד יכול לכתוב קוד חדש ולהפיץ. השפה היא אחת הראשונות שהומצאו לאחר שפת c, ולכן יש לשפת c חלק גדול ממרכיבי שפת php, היא קלה להבנה ונוחה לשימוש ומתאימה בעיקר לעבודה על אתרי אינטרנט.
 
רבים מהאתרים שאנו גולשים בהם מבוססי שפת php לדוגמא פייסבוק, ויקיפדיה ועוד ועד, קורס Php יכניס אתכם לעולם ההייטק וכתיבת אתרים בקוד פתוח, לאחר קורס php תוכלו לפתח פונקציות ואתרים מבוססי php בעצמכם ואולי להיות אלה שימציאו קוד שישמש מתכנתים אחרים בעתיד. בין נושאי הלימוד לקורס php ניתן למצוא נושאים כמו תחביר לשפת php, משתנים לשפת php, קבועים ב- php, ביטויים, אופרטורים, משפטי תנאי, לולאות, פונקציות, מסדי נתונים, טפסים, גישה לקבצים, שימוש בקוקיז, טיפול בשגיאות, מחלקות ואובייקטים ב- php.
 
מכללות ומוסדות לימוד רבים מקיימים קורס php מכיוון שזו שפת תכנות חשובה מאוד בימינו, הלימוד מתבצע גם בלימוד של חומר עיוני וגם בתרגול מעשי בכיתות הלימוד ובבית. תנאי הקבלה לקורס php אינם קשים אך דרושה היכרות עם השפה האנגלית והבנה במחשבים ובדפדפנים על מנת להצליח בתחום. קורס php אינו נמשך הרבה זמן - כחצי שנה. 
 

קורסים ולימודי תעודה בפיתוח, שפות תוכנה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים