האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס אילוסטרייטור

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס אילוסטרייטור
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס אילוסטרייטור
 
תוכנת האילוסטרייטור הינה תוכנת העימוד והאיור הגרפי המובילה בעולם. התוכנה מחליפה את ה"פריהנד" כתוכנה המועדפת על גרפיקאים ומעצבים מקצועיים למטרות העימוד והאיור הגרפי. לתוכנת האילוסטרייטור יש את ממשק המשתמש של פוטושופ ואינדיזיין דבר המאפשר אינטגרציה פשוטה ביניהן ומקצרת את תהליך העבודה של המעצב.
 
קורס אילוסטרייטור מיועד לכל מי שגרפיקה מעניינת אותו והוא רוצה להתעסק בתוכנת העיצוב כתחביב או כמקצוע, באמצעות האילוסטרייטור מעצבים כיום לוגויים, פוסטרים, עטיפות לדיסקים, ברושורים ועוד, לכן חשוב שכל מעצב יידע וישלוט בתוכנה, היום שהעיצוב קיים בכל אפילו בדברים הקטנים, חשוב וכדאי לעשות את העיצוב בתוכנה נגישה למשתמש ובעלת כלים ייעודיים לעיצוב ואיור.
 
קורס אילוסטרייטור יכול לבוא במסגרת לימודי תואר ראשון לעיצוב גרפי/גרפיקה ממוחשבת או במסגרת לימודי תעודה כקורס נפרד, הקורס אינו קורס ארוך ונמשך רק משהו כמו 10 מפגשים, ניתן ללמוד את קורס אילוסטרייטור במרבית המכללות הפרטיות ובתי הספר לעיצוב, כאמור ההתעסקות באילוסטרייטור יכולה לשמש כמקצוע לכל דבר או כתחביב, אך גם כתחביב ניתן לעשות כסף בעבודות עיצוב כאלו ואחרות.
 
 
קורס אילוסטרייטור - מה לומדים?
 
תוכנית הלימודים משתנה בין מקום לימודים כזה או אחר, להלן נושאי לימוד חשובים לקורס אילוסטרייטור: אילוסטרייטור כתוכנה וקטורית, יצירה, עריכה ושינוי של אובייקטורים וקטורים, צבע ושקיפות, טקסט, הפיכת תמונה לוקטור, שכבות, מסכות ומברשות, אפקטים וסגנונות, תלת מימד, הכנה לדפוס, עבודה עם תוכנות אחרות ועוד.
 

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים