האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תאטרון

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תאטרון
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי תאטרון
 
לימודי תאטרון מיועדים למעוניינים לרכוש ידע וכלים מעשיים בתחום התיאטרון, בישראל קיים מגוון רחב מאוד של בתי ספר מקצועיים המציעים לימודים בתחום זה. בקורסים אלה רוכשים ידע בנושאים כגון: תחומי המשחק, פנטומימה, קול, הגייה, דיבור ותנועה. בסיום לימודי תיאטרון, הבוגרים זכאים לקבלת תעודה מקצועית המעידה על סיום הקורס בהצלחה. למעוניינים להמשיך את הלימודים בתחום זה, ניתן לפנות לאוניברסיטאות ולהמשיך את לימודי התאטרון במסגרת תואר ראשון.
 
במהלך הלימודים, המורים, שלרוב מוכרים כשחקני תאטרון, מקנים לסטודנטים את הידע וההבנה אודות עולם התאטרון באמצעות העברת תכנים תיאורטיים בנושאים כגון היסטוריה של התאטרון, תאטרון תלוי תרבות ומיקום גיאוגרפי והתפתחות התאטרון. לצד המידע התאורטי, הסטודנטים מקבלים את ההזדמנות להתנסות במגוון רחב של תתי תחומים שמקורן בעולם זה כדוגמת בימוי, כתיבה, משחק, עיצוב תיאטרוני ועוד. כמו כן, הלימודים מציעים מספר התמחויות לבחירת הסטודנטים: עיצוב במה, בימוי הצגות, תאטרון חברתי, תאטרון בובות, כתיבה והפקה של מחזאות. במסגרת הלימודים, הסטודנטים מקבלים את הכלים בכדי להשתלב במחקר, ביקורת, ניהול ויעוץ אומנותי. הקורס תורם להעשרה של הסטודנטים בתחום התיאורטי וגם בונה את הביטחון העצמי על ידי השתתפות בסדנאות מעשיות שבמסגרתן כל סטודנט מתבקש להתמודד עם משימות כגון: משחק, הקראה של מונולוג או ביצוע קטע פנטומימה מול המרצים והכיתה. 
 
 
מתלבטים מהו הקורס הטוב ביותר עבורכם ללימודי תאטרון?
 
מאחר ומדובר בתחום רחב השתדלו לבחור קורס המשלב בתוכו מגוון גדול של נישות שמתקשרות לתחום התיאטרון. בצורה זו, במהלך הלימודים תוכלו להיחשף ללימוד של מיומנויות שונות בתחום וכך לבחור את הכלים המועדפים עליכם בנושא שמושך אתכם ביותר.
 

קורסים ולימודי תעודה בתיאטרון ומשחק בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים