האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורסי פליירינג

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורסי פליירינג
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מה זה פליירינג?

אומנות הפליירינג (flairing) היא להטטנות בה עוסקים הברמנים, בדרך זו מבדרים את הקהל היושב בבר. השילוב הקטלני של אלכוהול ושל ברמן מלהטט מולך בבקבוקים, יוצרים תחושה קרקסית משהו, כאילו שחזרנו לילדות ומישהו עומד מולנו ומבצע פעלולים עוצרי נשימה. פעלולים אלה נרכשים בקורס ברמנים מקצועי המכשיר את התלמידים לעסוק באמנות זו. כל מי שאוהב ריגושים ותזזיתיות וחווה את החיים כהרפתקה ימצא בקורס זה עניין רב.
לא נולדים עם כישורים לפליירינג, הם נרכשים וככל שמתנסים בהם יותר והופכים לנועזים יותר, כך גדלה ההצלחה וההתלהבות, הקורס עצמו יכשיר אתכם להקפיץ כוסות, שייקרים, בקבוקים, פותחנים ומה שבא ליד. אפשר לעסוק בפליירינג אף מחוץ לבר, באירועים שונים. כל מי שרצה להופיע בקרקס אבל איכשהו פספס את ההזדמנות יוכל להגשים חלום ילדות ולהיות מושא להערצה.
 

מה סוד הקסם?

כולנו נהייה קצת מגושמים בהתחלה, נשבור, נפיל ונרסק בקבוקים ושאר ירקות, בתור התחלה לא מומלץ לנסות להקפיץ את בקבוק השרדונה היקר אלא יין פטישים, אבל הודות להדרכה צמודה ומקצועית המלמדת כיצד לנוע, על מה למקד את המבט, כיצד להיעזר במוזיקה קצבית כדי לרכוש בטחון שישמש אותנו גם בתחומים אחרים בחיים. תראו לנו עוד קורס שבו שוברים את הכלים בהתחלה ובסוף יוצאים אמנים מבוקשים. הכישורים החברתיים חשובים ביותר, והודות לקורס הם ישתפרו פלאים.
למרות שהתחום די בחיתוליו בארץ, ניתן ללמוד כמעט בכל מקום את רזי המקצוע ולצאת משם עם ידע מקיף. בחלק מהמקומות קורס פליירינג הוא חלק מקורס הברמנים, כמו כן, חשוב שתדעו שתחום זה דורש הרבה משמעת עצמית ואימונים, לאחרונה אף בישראל קיימות תחרויות פליירינג מאתגרות.
 

קורסים ולימודי תעודה בברמנים וסדנאות שתייה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים