יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני

המסלול האקדמי המכללה למינהל

תנאי קבלה
- זכאות לתואר ראשון בציון ממוצע של 80 ומעלה.
- בעלי ממוצע 75-79 תבחן קבלתם ללימודים באמצעות וועדת קבלה.
- הקבלה מותנת בראיון אישי לכל מועמד.
כמה זמן לומדים
- שנה קלנדארית / שנתיים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- תואר שני M.A. בייעוץ ופיתוח ארגוני
פרטים על M.A בייעוץ ופיתוח ארגוני
* רקע כללי : 
- הידע הנלמד בתכנית התואר השני מעודד את היועץ הארגוני לחשיבה אסטרטגית, ומצייד את המוסמך במיומנויות להטמעת ידע חדש במקומות העבודה. מסגרת הלימודים כוללת קורסי ליבה קלאסיים בתחום, כגון: סוציולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה ארגונית, אבחון ושינוי ארגוני, לצד סדנאות וסמינרים ייעודיים לתחום הייעוץ הארגוני - עיצוב אסטרטגיה, מיזוגים ורכישות, מנהיגות ופיתוח מנהלים, תרבות ארגונית, פיתוח צוותים, ניהול קריירות, סוגיות אתיות ופרופסיונאליות בפרקטיקה של הייעוץ הארגוני ולימודי פרקטיקום.
 
* מטרת התואר :
- התואר מתעדכן באופן שוטף ומותאם למגמות המתפתחות בשוק העבודה. הסטודנטים נחשפים למגוון רחב של פרקטיקות בייעוץ ארגוני (כמו הנחיית קבוצות, ליווי אישי למנהלים, הדרכה, אבחון ועוד).
במסגרת לימודי הפרקטיקום הסטודנטים מבצעים ייעוץ ארגוני על כל שלביו (אבחון, ייעוץ והתערבות) בליווי אישי של יועץ ארגוני בכיר מצוות התכנית.נ
בחרת המרצים בתואר השני בייעוץ ופיתוח ארגוני מביאה עמה ניסיון עשיר מהשטח לצד תחומי מחקר מגוונים ומתקדמים.
סגל בית הספר משקיע מאמצים רבים שתכליתם להכשיר בצורה הטובה ביותר את הדורות הבאים של היועצים הארגוניים והמנהלים בישראל, תוך הטמעת ערכים פרופסיונליים ויצירת אווירת לימודים פורייה ומהנה.
 
* מה בתואר? :
בתכנית הלימודים הדו-שנתית ילמדו קורסים ממגוון תחומי התמחות אותם ניתן לשלב: הנחיית קבוצות, אימון ניהול וייעוץ פנים ארגוני. סטודנט שיצבור לפחות ארבעה קורסים בתחום התמחות אחד, יקבל בסוף התואר תעודה. סטודנטים מהתכנית הקלנדרית שירצו לקבל תעודה, יצטרכו להשלים בתום התואר את הקורסים הרלוונטיים.
מידע נוסף
* חשוב לדעת !
- במתכונת הדו-שנתית הפרקטיקום ילמד בשנה השנייה ואילו במתכונת השנתית ילמד בסמסטרים ב+ג. תתאפשר גמישות במעבר בין שתי המסגרות, בכפוף לנקודת הזמן בה יבחר הסטודנט לשנות את העדיפות ולהתקדמותו בתכנית.
- אפשרות נוספת הקיימת לתלמידי התכנית הדו-שנתית היא ללמוד בתכנית חלקית, כלומר לפרוס את הלימודים מעבר לשנתיים, ובלבד שמשך הלימודים לא יעלה על חמש שנים.
 

עוד מסלולי לימוד – המסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
שדרות יצחק רבין 7, ראשון לציון
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים