072-3300504

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון B.Sc

מכללת שנקר

תנאי קבלה
- בעל ממוצע בגרות 85 ומעלה כולל בונוסים/ ציון פסיכומטרי 600/ בעל תעודת הנדסאי בציון 80 וצפונה
כמה זמן לומדים
- 4 שנים, לימודי יום / מסלול גמיש המאפשר שילוב עבודה ולימודים
מה מקבלים בסיום הלימודים
- בוגר במדעים B.Sc
פרטים על הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לתואר ראשון B.Sc
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה בשנקר מציעה תוכנית לימודים המאפשרת שילוב של עבודה והשכלה גבוהה. חלק מהקורסים יועברו בקמפוס (פרונטלי) וחלק מהקורסים יתקיימו במקוון (ברשת). באופן זה אנו מאפשרים לסטודנטים יעילות מרבית בתכנון וארגון שעותיהם על מנת שיוכלו לשלב לימודים, קריירה ורווחה.
 
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה של שנקר תורמת למאמץ החשוב להכשרת מהנדסים בתחום, ובוגריה משולבים בחברות שונות בתעשיית ההייטק בארץ כגון אינטל, אלביט ועוד.
 
אחד הדברים המייחדים את שנקר הוא קיומן בצוותא של שתי פקולטות, להנדסה ולעיצוב. העיצוב הוא פן מרכזי בתכנון של מוצר,ולאפשרות לטעום מהפן הזה תוך כדי לימודי ההנדסה, ואולי אף לשלבו בביצוע הפרויקט, יש בעינינו חשיבות רבה.
 
ביצוע פרויקטי גמר משמעותיים – פרויקט הגמר צריך לפתור בעיה אמתית. לכן, כשאיפה, פרויקט גמר טוב יהווה אב טיפוס למוצר עתידי. מה שאומר, שבסיום הלימודים, ניתן לנסות ולקדם אותו לעבר מוצר של ממש. לשם כך, קיים בשנקר מנגנון של תמיכה ביזמות.
 
כל סטודנט מסיים את התואר עם שתי התמחויות. התמחות ברובוטיקה ומכטרוניקה, שכל הסטודנטים לוקחים, והתמחות שניה לבחירה בין שתי התמחויות: הנדסת מאור ואופטיקה או .VLSI
 
VLSI תכנון מעגלים משולבים על שבבי סיליקון-

ניתן דגש על לימוד העקרונות הפיזיקליים של הפעולה של ההתקנים הרלוונטיים ועקרונות תכנון המעגלים: תכנון של מעגלים אלקטרוניים אנלוגיים כמו חיישנים ומגברים, השילוב עם מעגלים דיגיטליים, כלומר עיבוד נתונים. לשילוב זה חשיבות רבה בתכנון מעגלים משולבים המשמשים במערכות חכמות.
 
הנדסת מאור ואופטיקה-

תכנון אופטי ומערכות תאורה מודרניות. תחום זה קיבל דחיפה בשנים האחרונות עם המעבר הנרחב לתאורת לד ופיתוחים טכנולוגיים המאפשרים יצירת מערכות אופטיות מתקדמות.
ניתן דגש על התמחות בלימוד אופטיקה ואלקטרו־אופטיקה, אנרגיה ירוקה ויישומה במערכות לחיסכון בחשמל והתייעלות אנרגטית.
התמחות זו הינה בלעדית למחלקה שלנו בישראל.
 
רובוטיקה ומכטרוניקה-

תחום הרובוטיקה מתפתח בקצב מהיר כבר שנים ומחלחל לכל תחומי חיינו. מערכות אלו משלבות בקרה, חישה, תוכנה, חומרה פיתוח אפליקציות, למידת מכונה, עיבוד אותות ותמונה ועוד.

עוד מסלולי לימוד – מכללת שנקר

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
אנה פרנק 12, רמת גן
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד