האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי יזמות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי יזמות

לא אחת אנו שומעים על סטארטאפ ישראלי שנמכר לחו"ל במיליוני שקלים ודולרים, אותו סטארטאפ החל בתור יוזמה של בנאדם אחד או קבוצה של אנשים שהיו מספיק חכמים להשקיע ברעיון ולקחת אותו לאן שהוא אגיע אליו, יזמות עסקית היא בעצם כל הפעולות שנדרשות להביא רעיון מסוים לרמת ביצוע טובה, בצורת הקמת עסק או הוצאה לפועל של פרויקט מסוים הקשור ברעיון. בכדי להגיע לרגע שבו אתה מנהל את העסק שלך אתה לקבל מידע רב, לגבי אפשרויות מימון, בניית תוכנית עסקית ועוד, דברים שבלימודי יזמות עסקית תוכל לדעת ולקבל.
 
לרוב האנשים יש נטייה לחשוב כי יזם ניחן בתכונות מיוחדות, הינו בעל דמיון מפותח, יצירתי בצורה יוצאת דופן, בעל מוטיבציה פנימית בלתי רגילה, בעל מאפיינים פסיכולוגיים ייחודים וכיוצא באלה. דומה כי התכונות שלעיל יכולות לסייע בתהליך היזמי, אולם הן אינן תנאי הכרחי ולפעמים כל מה שצריך זה פשוט לרכוש כלים אפקטיביים ע"מ לפרוץ לשוק בצורה מושלמת. 
 
איפה לומדים?
 
יזמות הוא תחום בתוך מנהל עסקים, כך שמי שלומד מנהל עסקים לתואר ראשון או שני יקבל את כל המידע הנחוץ להקמתו וניהולו של עסק, אך למי שלא רוצה להיכנס לאקדמיה ומעוניים רק בלימודי תעודה/קורס קצר, ישנם מכללות ובתי ספר רבים שמעבירים קורסים ביזמות, לרוב מדובר על קורסים של כמה חודשים שבו לומדים התלמידים כיצד להפוך ליזמים מצליחים ומחושבים גם יחד, בין היתר לומדים כיצד פותחים עסק, מאין ניתן להשיג מימון לעסק בהקמה, בנייה של תזרים מזומנים, בניית תוכנית אסטרטגית עתידית, בניית תוכנית עסקית מסודרת ועוד ועוד.
 
מה לומדים?
 
בין נושאי הלימוד בתואר ביזמות יילמדו הנושאים הבאים:
 
בניית מודל יזמות, כשלונות של יזמים, המפתח להצלחה בעולם המכירות, ניתוח רעיונות עסקיים, יזמות בנדל"ן, הצגת רעיון עסקי למשקיעים, מודיעין תחרותי, הגנה על פטנטים, ניתוח שוק אפקטיבי, פרזנטציה מנצחת, עריכת הסכמים עסקיים, גיוס הון ממשקיעים ובעלי הון, מודיעין תחרותי ועוד ועוד. 
 
איפה עובדים?
 
בוגרים של לימודי יזמות יוצאים עם כלים אמיתיים לעולם הגדול בחוץ. חלק מהבוגרים יעדיפו ללוות ולעבוד בעסקים קיימים ולעבוד בתור התחלה בליווי של עסק חדש כמגייסי משקיעים וכדו'. ע"מ לקבל קצת נסיון ורקורד ורק אחר כך כשירגישו בטוחים ובעלי נסיון מעשי יבחרו להקים עסק משלהם. 
 
כמה מרוויחים?
 
ברוב המקרים מדובר על בוגרים שילכו להקים עסק עצמאי משלהם כך שקשה להעריך את הסכומים אותם הם ירוויחו. במידה ומדובר על בוגרים שיבחרו להיות שכירים השכר העתידי שלהם תלוי בהשכלה שלהם, תפקידם במקום עבודה החדש, סוג התפקיד והגדרתו ושנות הנסיון איתם הם מגיעים לעבודה החדשה. 
 
 
רוצים לדעת האם אתם מתקבלים ליזמות?
בידקו כאן את סיכויי הקבלה שלכם במוסדות הלימוד השונים

לימודי תואר ראשון ביזמות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי